Prodej hardware na netbox store v Brně.
Vyzkoušej si vše pohodlně osobně,
na vše se zeptej.

 

Po - Pá: 10:00 - 18:00 | Náměstí Svobody 18, Brno-střed
vchod z ulice Zámečnická

 
 

Je barva krytu dostatečně sytá? Bude materiál příjemný do ruky?
Bude audio systém hrát dobře?
Jak bude sedět obal na mém telefonu?

Jsi někdy v situaci, že si vyhlédneš produkt, který mají jen na e-shopu a bojíš se jej objednat?
Hoď tyhle problémy za hlavu, stav se za námi na netbox store a my už ti se vším poradíme.

nevybírej online a jen podle ceny
Přijď si své jablíčko pořádně vyzkoušet.

Vystavených máme hned několik různých typů Macbooku. Najdeš u nás MacBook Air 13", MacBook Pro 13" i nejnovější MacBook Pro 15". Parťáci ti s těžkým výběrem pomůžou a hlavně si počítače porovnáš pořádně naživo.
Skladem a vystavené máme i telefony iPhone SE s kapacitou 16/64GB,  iPhone 7 s kapacitou 32/128/256GB a iPhone 7 Plus s kapacitou 128/256GB všechny hned v několika barevných variantách. Nebo se zastav pro pořádný tablet - iPad Mini 4, iPad Pro 9.7” i 12.9” a iPad Air2.

tohle potřebuji >

obleč svůj iPhone stylově a kvalitně
Cellularline

Příslušenství pro mobilní telefony značky CellularLine vyniká svým kvalitním provedením a zajímavým designem. Jedná se o jednoho z kvalitních italských výrobců. Můžete si přímo na svém telefonu vyzkoušet většinu obalu pro iPhone 5,SE,6,6+,7,7+. Tyto obaly vynikají vysokou kvalitou zpracování a životností a tím zaručují maximální stupeň ochrany vašich telefonů.

takový kryt hledám >

učený z nebe nespadl
Inspiruj se v síťování u nás

Služby netbox a Kuki si ještě lépe vychutnáš, pokud pro ně budeš mít vyladěnou domácí síť. Chceš využít jejich výkon naplno na správných chytrých zařízeních. Poradíme, jak si vše poskládat a propojit. Náš tým netbox parťáků ti rád vše vysvětlí, baví nás to. Máme k dispozici síťové vychytávky po základní zabezpečení domácnosti - čidla, kamery, snímače, vše připojitelné k netboxu. On-line pro tvoji větší bezpečnost a jistotu. Nebo přehled.

tenhle hardware chci >

nelam si s tím hlavu
Propoj si správně a bezpečně audio, video a internet

Přijď to s námi probrat, jsme audiofilové a video v telce Kuki nás živí, takže sledujeme všechny novinky. A vymýšlíme, jak je připojit k netu, protože to koresponduje s naším on-line životním stylem. Věříme, že tě inspirujeme, jak si vše nastavit komfortně a ovládat pár kliky nebo tapy.

chci optimalizovat své domácí kino >

Hi-Tech router D-Link DIR-890L
D-Link SmartHome

Jedná se chytrou sadu, která ti dává možnost nastavit, ovládat, sledovat a automatizovat váš domov odkudkoliv. Obsahuje chytrou zásuvku Smart Plug, Wi-Fi senzor pohybu a HD kameru. Snímač Home Door/Window Sensor tě upozorní na otevření dveří nebo okna, siréna Home Siren představuje inteligentní zvukové výstražné zařízení s 6 vestavěnými různými zvuky a detektor úniku vody Home Water Sensor tě upozorní, pokud k němu ve tvé domácnosti dojde. Díky snadnému nastavení jej připojíš k domácí wifi síti.

chci chytrou domácnost >

inteligentní ochranný systém
iSmartAlarm

Jediný ochranný systém ti pohlídá domov bez měsíčních poplatků nebo nákladů na instalaci. Základní sada iSmartAlarm seriozně zabezpečí tvůj domov a poskytne chytré funkcionality. Kdykoliv a kdekoliv budeš mít přehled, kdo je právě doma, jsou-li zavřená okna a dveře, apod. Na neautorizované vniknutí do prostoru reaguje siréna 100 dB a všichni členové vaší domácnosti dostanou na svůj chytrý telefon upozornění, kdo má jednat a případně volat policii a naopak kdo raději nemá sám chodit domů do potenciálně nebezpečného prostředí.

stop zlodějům >

chytrý zápěstní měřič
iHealth SENSE BP7

Umožňuje pohodlně zjistit přesné hodnoty krevního tlaku a srdečního pulsu kdykoliv a kdekoliv. Ve spojení s aplikací iHealth MyVitals zobrazíte křivku průběhu pulsu a srovnáš aktuálně naměřené hodnoty s dlouhodobými záznamy. Ve spojení s iHealth váhou nebo ještě lépe s iHealth WiFI komplexním tělesným analyzátorem, iHealth snímačem denní aktivity a kvality spánku a iHealth pulsnim oximetrem získáš velmi komplexní pohled na své zdraví, sportovní kondici a životní rytmus.

ať už to mám doma >

jednoduchý, spolehlivý a uživatelsky přívětivý tlakoměr
iHealth Track

Je určený k pravidelnému osobnímu měření hodnot krevního tlaku i srdečního pulzu. Jediným stisknutím tlačítka dojde k zahájení měření a výsledné hodnoty se během okamžiku zobrazí na displeji tlakoměru. Druhé tlačítko pak zobrazí historii měření. Disponuje vlastní offline pamětí pro výsledky 99 posledních měření a můžeš jej bezdrátově a během vteřiny sesynchronizovat přes Bluetooth 4.0 s aplikací iHealth MyVitals. iHealth Track můžeš používat s aplikací i bez, zároveň představuje nejsnažší cestu k chytrému zdraví pro každého, a to včetně nejstarších generací.

budu jako rybička >

chytrá osobní váha
iHealth CORE HS6

Povrch z tvrzeného skla a nádherně čistý design. Tento osobní tělesný analyzátor měří nejen hmotnost a procento tělesného tuku, ale po připojení do domácí WiFi sítě spočítá ve spolupráci s aplikací iHealth MyVitals další tělesné charakteristiky jako index BMI, podíl svalové a kostní hmoty, beztučnou hmotu a objem vody v těle, a to s přesností srovnatelnou s mnohonásobně dražšími přístroji. Kromě toho měří i teplotu a vlhkost okolního prostředí. Všech 9 měřených tělesných charakteristik lze monitorovat dlouhodobě a sledovat v přehledných grafech a tabulkách až pro 10 různých uživatelů.

tuhle boží váhu potřebuji >

 

nejmenší glukometr na světě
iHealth ALIGN BG1

Je jeden z vůbec nejchytřejších glukometrů. Naměřené hodnoty přenáší do zařízení iOS nebo Android pomocí sluchátkového konektoru do aplikace iHealth Gluco-Smart. Ta zobrazuje bezprostřední výsledky naměřeného obsahu krevní glukózy v krvi stejně jako dlouhodobé trendy. Poskytuje dlouhou řadu dalších chytrých funkcionalit. K dispozici je také verze aplikace pro Apple Watch. Tento výrobek je certifikován CE jako zdravotní zařízení.

konečně měřič do kapsy >

svítilna s plamenem, která nepálí
Candle chytrá LED Bluetooth svíčka

Vyspělá technologie MiPow umožňuje vytvořit svítilnu s plamenem co nepálí, přesto ho zfouknete jemným výdechem nebo plácnutím na svítilnu rukou. Chytré vlastnosti ti pomohou vytvořit téměř jakoukoliv atmosféru doma, na party nebo venku na zahradě.

chci barevné světlo >

svítí a přitom hraje
LED Bluetooth žárovka s reproduktorem

Vyspělá technologie MiPow umožňuje do LED žárovky v krásném hladkém designu zabudovat překvapivě kvalitní reproduktor. Ovládej hudbu reprodukovanou žárovkou na dálku z chytrého telefonu, tabletu, počítače nebo jiného zařízení přes Bluetooth. LED žárovka ovládaná konvečním spínačem, obsahuje integrovaný reproduktor s překvapivě kvalitním zvukem a minimální spotřebou el. energie technologií LED.

sem s tím >

pořádně kvalitní zvuk
od JBL a Harman/Kardon

Harman/Kardon přináší novou generaci prémiových a zajímavých reproduktorů, model Onyx Studio 3. Zaujme především lidi, kteří si potrpí na vzhled, kvalitu a extravagantnost.
JBL Extreme - jedná se o nejvyšší řadu přenosných Bluetooth reproduktorů společnosti. Reproduktor můžeš postavit třeba k bazénu nebo na terasu a dokud se nevybije (týden intenzivního poslechu) si užívat jeho kvalitní zvuk. Navíc má ochranu Splashproof, takže když jej opláchneš pod tekoucí vodou, nic se mu nestane.

tenhle zvuk musím mít >