netbox.cz | Adventní kolekce 2018

Již potřetí ti nadělíme adventní kolekce plné filmů a pohádek.

 

Všechny kolekce postupně najdeš v sekci seriály přímo ve své Kuki. Automaticky ti je řadíme na přední pozice, hned za oblíbené seriály. Stovky filmů a pohádek si můžeš pustit, i když nemáš placenou službu Navíc seriály, kolekce ti dá netbox jako dárek.*

Každou prosincovou neděli ti přidáme kolekci a někdy dokonce dvě najednou! Protože letos netbox oslavil 20 let, rozhodli jsme se tento advent pojmout velkolepě. Celkem se můžeš těšit na šest kolekcí a nahrávky budou přístupné i po Vánocích, a to až do 20. ledna 2019.

* Potřebuješ mít pouze zpřístupněný kanál, ze kterého je nahrávka pořízena.

 

| České filmy | Zahraniční komedie | Akční filmy | Romantické filmy | České pohádky | Animované filmy |

neděle 2. prosince 2018
1. adventní kolekce českých filmů

Bav se s českými filmy, přímo v sekci seriály je jich celá stovka. Vybrat si můžeš drama, komedii nebo černobílou klasiku. Nechybí oblíbené československé komedie Obecná škola, Černí baroni nebo Tankový prapor. Na své si přijdou i milovnící muzikálů, které jistě potěší Šakalí léta, Rebelové a nebo Dáma na kolejích.

Zpět nahoru

neděle 2. prosince 2018
2. adventní kolekce komedií

Zasměj se u zahraničních komedií, přímo v sekci seriály je jich skoro stovka a další budou ještě přibývat. Pobav se s Budem Spencerem a Terencem Hillem nebo s Louisem de Funèsem. Vydej se na cestu kolem světa a vybírej z amerických, francouzských nebo italských a britských komedií.

Zpět nahoru

neděle 9. prosince 2018
3. adventní kolekce pořádné akce

Rád si užiješ pořádné dobrodružství a drsná akce ti není cizí? Tohle bude kolekce právě pro tebe. Nahlédni do kolekce dobrodružných a akčních filmů a nechej se jí pohltit! Thor ti ukáže svou planetu a Spider-Man tě vtáhne do sítě příběhu. Tom Cruise za roli Posledního samuraje získal dokonce Zlatý glóbus.

Zpět nahoru

neděle 16. prosince 2018
4. adventní kolekce plná romantiky

Vytvořit láskyplnou atmosféru v každé domácnosti bude od 3. adventní neděle zcela snadné. Pohodlně se s drahou polovičkou usaď v obýváku a užijte si dávku romantiky. Třeba s muzikálem La La Land nebo s Glenn Close a Johnem Malkovich v jejich Nebezpečných známostech. A všechny osamělé duše okouzlí Johnny Depp jako Don Juan DeMarco.

Zpět nahoru

neděle 23. prosince 2018
5. adventní kolekce českých pohádek

České Vánoce by bez pohádek nebyly kompletní, proto jich dostaneš zásobu. Nebude chybět Lotrando a Zubejda, Jiří Mádl s Jiřinou Bohdalovou a jejich Láska rohatá nebo příběh Sedmero krkavců podle Boženy Němcové. Nahrajeme ti i premiérové pohádky, které budou vysílat na Štědrý den, takže ti žádná neuteče.

Zpět nahoru

neděle 23. prosince 2018
6. adventní kolekce animáků

A nejen pro nejmenší diváky zpřístupníme i oblíbenou kolekci animovaných filmů. O Vánocích si tak užiješ rodinnou pohodu přímo v říši animáků. Zaručeně tě rozesmějí Příšerky s.r.o, vydáš se na dobrodružnou cestu Až na Severní pól a nebo si tě získají čeští hrdinové Malá čarodějnice a Mach a Šebestová.

Zpět nahoru