Adventní kolekce 2019

01/12/2019

Již počtvrté ti nadělíme adventní kolekce plné filmů a pohádek.

Věříme, že i letošní nadílka filmů a pohádek potěší všechny členy rodiny. O filmové a pohádkové večery během vánočních svátků ani letos nebude v žádné netbox domácnosti nouze.

Ze široké nabídky filmů, které postupně najdeš přímo v sekci seriály, si musíš jen vybrat to, na co se chceš dívat a pak už se o vše postará televize Kuki.

Všechny kolekce postupně najdeš v sekci seriály přímo ve své Kuki. Automaticky ti je řadíme na přední pozice, hned za oblíbené seriály. Vždy během adventní neděle ti přidáme kolekci a nahrávky budou přístupné i po Vánocích, a to až do 26. ledna 2020.

Stovky filmů a pohádek si můžeš pustit zcela zdarma, i když nemáš placenou službu Navíc seriály, kolekce ti dá netbox jako dárek. Potřebuješ mít pouze zpřístupněný kanál, ze kterého je nahrávka pořadu pořízena.

 
 

České filmy

1. prosince 2019

Nemohou chybět komedie, drama či černobílé filmy a konkrétně se můžeš těšit na český film Bába z ledu, Domácí péče, Hastrman, Teorie tygra nebo třeba Masaryk.

 
 

Akční filmy

8. prosince 2019

Pokud máš rád pořádnou akci, tak ji určitě zažiješ se Spider-Manem nebo když si pustíš celou ságu Star Wars. Akční jsou i oba díly Kill Bill nebo kultovní Pulp Fiction.

 
 
 

Komedie a romantika

15. prosince 2019

Zábavu a smích ti přinese Ace Ventura, Četník ze Saint Tropez i Krotitelé duchů. A když zatoužíš po romantice, jistě oceníš film Čokoláda, Kate a Leopold nebo třeba Velký Gatsby.

 
 

České a animované pohádky

22. prosince 2019

Poslední bude kolekce animáků a českých pohádek. Pustíš si tak třeba Nesmrtelnou tetu nebo Tajemství staré bambitky. A do kreslené říse můžeš vydat třeba s Malým princem, Hortnem nebo Elenou z Avaloru.

Máš nějaký dotaz? Potřebuješ s něčím poradit? Chceš se s námi spojit?

Neváhej využít naši zákaznickou linku na čísle 539 01 01 01 (denně 8.00–21.00),

poslat nám e-mail na zeptejse@netbox.cz nebo nás kontaktovat na našem Facebooku.