Adventní kolekce filmů a pohádek 2020

28/11/2020
Délka čtení: 5 minut

Tradice je dobré dodržovat, což platí dvojnásob pro ty vánoční. Proto pátý rok po sobě v telce Kuki všem zákazníkům nadělíme adventní kolekce filmů a pohádek zdarma. Několik týdnů si s nimi užiješ domácí pohodu, jak má být. Od 29. listopadu každou adventní neděli zpřístupníme jednu či dvě tematické kolekce se 100 nahrávkami. Celkem na tebe čeká 6 sbírek a v nich více než 600 filmů!

Adventní kolekce najdeš postupně od 29. listopadu 2020 do 31. ledna 2021 v sekci Seriály, a to na předních pozicích, hned za oblíbenými seriály. Určitě je nepřehlédneš. Poslední adventní neděli už budou dostupné všechny kolekce, harmonogram jejich zveřejňování si prohlédni v tabulce níže.

Těš se na české a slovenské filmy, životopisné snímky, české i animované pohádky, akčňáky nebo na komedii a romantiku

Seznam filmů a pohádek

DatumKolekce
29. 11. 2020České a slovenské filmy, Komedie a romantika
6. 12. 2020Životopisné filmy
13. 12. 2020Akční filmy
20. 12. 2020Animované pohádky a České pohádky


Do telky Kuki ti postupně pošleme stovky trháků. Pokud se nechceš zdržovat vybíráním, dáme ti pro každou kolekci několik tipů na tituly, které by byl hřích nevidět. Aby sis mohl vybraný film nebo pohádku pustit, potřebuješ mít pouze zpřístupněný kanál, ze kterého je nahrávka pořízena. To je všechno, pak už tě čekají jen dlouhé hodiny zábavy.

České a slovenské filmy (od 29. 11.)

Co by to bylo za advent bez české a slovenské klasiky. Zasmát se můžeš u komedií Pupendo, Černí Baroni, Tankový prapor nebo Teorie Tygra. Ze starší tvorby by tě mohly zaujmout filmy KoljaTajemství hradu v Karpatech, Rozmarné léto a slavný snímek Jiřího Menzela Na samotě u lesa. Tyto skvosty české kinematografie nikdy nezklamou!

 

 

Komedie a romantika (od 29. 11.)

Chceš se smát, až se budeš za břicho popadat? Tak koukni na něco z kolekce plné komedií. Zlepši náladu sobě i své rodině prověřenými jistotami jako Scary MovieFantomasCharlieho andílci nebo Jumanji. Radost udělá i Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel nebo medvěd Paddington poznávající život v Londýně.

Společně s komediemi přineseme i romantické filmy. Jestli jsi milovníkem příběhů prošpikovaných emocemi a dojetím, tak zbystři. Máme pro tebe snímky Po čem ženy toužíMickovy modré očiPoslední tango v Paříži i psychologicko-romantické dílo Snídaně u Tiffanyho.

 

 

Životopisné filmy (od 6. 12.)

Jsou dny, kdy má člověk náladu spíš na vážnější tvorbu, u které jde humor stranou. Pro takové případy jsme letos připravili úplnou novinku – Životopisné filmy. Snímek Sociální síť tě zavede do doby, kdy vznikal Facebook, poučné dílo Jan Palach zase do posledních měsíců života této významné osobnosti. Koukni také na Železnou ladyMladého WinstonaLetceVlka z Wall Street nebo si pusť animovaný film S láskou Vincent, který pojednává o osudu malíře Vincenta van Gogha.

 

 

Akční filmy (od 13. 12.)

Trocha adrenalinu nikdy nikomu neuškodila. Pokud máš rád, když se toho na obrazovce děje v jednu chvíli hodně napínavého, pak oceníš kolekci s akčními filmy. Zapotíš se u Spider-ManaDesperada i Snipera. Jestli stále nebudeš mít dost, zapni v Kuki také dobře známé Muže v černémÚtěk z Alcatrazu a Hellboye. Nebo tě zláká spíš starší akčňák Mizerové?

 

 

Animované pohádky (od 20. 12.)

Děti nebudou vědět, na co od listopadu do ledna koukat dřív. V Kuki kromě hraných pohádek najdou také animované a dostanou jich pořádnou porci. O pozornost malých diváků se budou ucházet animáky Lovecká sezóna a Šmoulové, nešikovní kutilové Pat a Mat, ale také americký hit Zataženo, občas trakaře nebo sportovně laděný film Hurá na fotbal. Zavzpomínáš na dětská léta a koukneš na některé animáky taky?

 

 

České pohádky (od 20. 12.)

Vánoce a hrané české pohádky? To je nerozlučná dvojka. Princové a princezny, čerti, vodníci, králové a také dobro a zlo. To všechno na tebe čeká v kolekci České pohádky. Z nejnovějších snímků tě potěší Kouzelník Žito a Nejlepší přítel, ze starších nevynechej Kačenku a strašidla a Prince Bajaju. Věříme ale, že dětem i dospělým vykouzlí úsměv na rtech úplně každá pohádka v kolekci.