Akce v netbox store v březnu 2019

26/02/2019

Přijď si v březnu do netbox store užít cestovatelský, komiksový nebo vzdělávací večer, vždy ve čtvrtek večer od 19.00 (nebo výjimečně od 18.30).

 

7. 3. 2019 - 19.00

Bajkal, jezero mnoha tváří.

Cestovatelský večer se Zuzkou Zahrádkovou.

Zajímá tě, jak se cestuje a žije u Bajkalu, nejhlubšího jezera na světě, které je zároveň největší zásobárnou pitné vody na zemi? Jaká místa stojí za to vidět nebo jak přežít ruskou zimu, která začíná již v říjnu? O tom všem se dozvíš v tento večer. Další podrobnosti nalezneš přímo na našem Facebooku.

 

14. 3. 2019 - 19.00

Batman (1. část).

Komiksový večer s Ondrou Králem.

Přijď zjistit, jaké komiksy, filmy a seriály formovaly temného rytíře. V první části bude řeč o zlatém věku komiksů, údajné homosexualitě i cenzuře.

Rozhodně nesmí chybět repelent na žraloky! Podrobnosti přímo na netbox Facebooku.

21. 3. 2019 - 19.00

Čína, země kontrastů.

Cestovatelský večer s Klárou Vančákovou.

Kulturní hádanka nebo vzácná exotická říše? Čína tě uchvátí kulturou, přirodou, památkami a tradicemi. Co se děje ve vnitru? Jak je ovlivňován osobní život? Jaké jsou odlišnosti našich kultur? Co je v Číně tabu?

Nenech si ujít vyprávění o tradiční i moderní Číně. Podrobnosti přímo na netbox Facebooku.

 

28. 3. 2019 - 18.30

Jak poznat, čemu vlastně můžeme věřit?

„Vzdělávací“ večer s youtuberem Lukefry.

Projíždíš Facebook, Twitter či jinou sociální síť a jediné, co kromě fotek svých příbuzných a deset let stále dokola omílaných vtipů vidíš, jsou zpravodajské články. Titulky. Občas šokující, občas překvapující, občas si naprosto protiřečící. Žijeme v době, kdy je informací nadbytek a spousta z nich balancuje na hraně pravdivosti. Jak s nimi ale nakládat? Podrobnosti přímo na netbox Facebooku.