Akce v netbox store v lednu 2019

21/12/2018

Přijď si v lednu do netbox store užít cestovatelskou, komiksovou nebo vzdělávací přednášku, vždy ve středu nebo čtvrtek večer od 19.00.

 

  • 17. 1. 2019 - 19:00

Romantický kraj Nikoly Šuhaje – přednáší Paddy.

Prohlédni si krásná zákoutí Podkarpatské Rusi, kde operoval legendami opředný loupežník. Následně se seznam se skutečným příběhem Nikoly Šuhaje loupežníka, který bohatým bral a chudým dával. Další podrobnosti nalezneš přímo na našem Facebooku.

 

  • 24. 1. 2019 - 19:00

Velké události Marvelu - přednáší Ondra Král.

Občanská válka, tajná válka, tajná invaze. Kdo se v tom všem má vyznat? Ve své současné podobě funguje Marvel od 1961. Určitě ti neunikly nejznámější komiksy jako Avengers, Fantastická čtverka, X-men, Hulk, Thor a Spider-Man. Pokud jsi (i nejsi) marvelový fanoušek, přijď se podívat a společně probrat ty největší komiksové události, které se odehrály ve světe Marvelu. To si nesmíš nechat ujít! Podrobnosti přímo na netbox Facebooku.

 

  • 30. 1. 2019 - 19:00

Bezpečnost nejen na internetu - přednáší Jirka Kučík.

Myslíš si, že jsi na internetu v bezpečí? Přidáváš osobní příspěvky a sdílíš je se svými přáteli na sociálních sítích? Kdo ví, jaká rizika tam na tebe číhají. My o tom něco víme. S veškerými nástrahami, které na tebe v tomto světě čekají, tě seznámí specialista na bezpečnost ze společnosti SMART Comp. a.s. Podrobnosti přímo na netbox Facebooku.