Akce v netbox store v únoru 2019

15/01/2019

Přijď si v únoru do netbox store užít cestovatelskou, komiksovou nebo vzdělávací přednášku, vždy ve středu nebo čtvrtek večer od 19:00 (nebo od výjimečně 18:30).

 

  • 7. 2. 2019 - 19:00 Cestovatelský večer s CK Alpina

Réunion - úžasně divoký, neskutečně pestrý - přednáší Jitka Dostálová

Ile de la Réunion je malý tropický ostrov v Indickém oceánu, rozbrázděný hlubokými a strmými kalderami a roklemi s četnými vodopády, nejvyšší horou Piton des Neiges (3069 m) a činnou sopkou Piton de la Fournaise (2631 m), která je současně nejaktivnějším vulkánem na Zemi. Tropické pralesy s bujnou vegetací, pobřežní útesy a liduprázdné pláže i přátelské kreolské obyvatelstvo… To si nesmíš nechat ujít! Podrobnosti přímo na netbox Facebooku.

 

  • 13. 2. 2019 - 19:00 Vzdělávácí cyklus: Bezpečnost nejen na internetu

Závislostní chování na internetu - přednáší Kamil Malinka z VUT Brno

Atraktivita internetu a jeho závislostní potenciál. Budeme se věnovat reálným dopadům používání ICT na člověka. Lehce nakousneme téma nadnormálních spouštěčů a jak moderní ICT ovlivňuje děti. Podrobnosti přímo na netbox Facebooku.

 

  • 21. 2. 2019 - 18:30 Cestovatelský večer s CK Alpina

Nepál a Bhútán - země nebetyčných hor a úsměvů - přednáší David Hainall

Nepál patří k nejnavštěvovanějším zemím Jižní Asie. Naopak sousední Bhútán se ročně otevře jen velmi omezenému počtu cestovatelů a pro mnohé z nás tak zdejší život zůstává zahalen rouškou tajemství. Místo nám známého hrubého domácího produktu, zde měří hrubé domácí štěstí. Vydejte se na pohodové cestování pestrobarevným Nepálem a tajemným zeleným Bhútánem. Podrobnosti přímo na netbox Facebooku.

 

  • 28. 2. 2019 - 19:00 Komiksový večer

Nejlepší komiksy roku 2018 - přednáší Ondra Král

Pojďme si shrnout nejlepší komiksy roku 2018, zdaleka nepůjde jen o superhrdiny. Každoročně vychází česky stovky různých komiksů. Kdo se v tom má vyznat? Do světa komiksů nás již tradičně zavede Ondřej „Lenny“ Král, komiksový recenzent, publicista a moderátor pořadu Komiksové bubliny. Podrobnosti přímo na netbox Facebooku.