Animované příběhy v sekci kino

16/05/2019

Pro všechny klienty, kteří mají doma malé ratolesti máme skvělou zprávu. Přímo v televizi Kuki v sekci kino jsou nyní nově dostupné minisériie animovaných filmů, které pocházejí z dílny výtvarníků Zdeňka Milera a Josefa Čapka.
Příběhy o krtkovi, cvrčkovi, pejskovi a kočicce si již několik generací získávají srdce dětských diváků a protože naše telka Kuki baví i řadu malých diváků, rozhodli jsme se tyto kreslené pohádky dlouhodobě zařadit.

Jedná se o minisérii animovaných dětských filmů O krtkovi, které vznikaly od roku 1957 až do roku 2002. Hlavní postavičkou je krtek, který se mnohdy potýká i ve světě lidí a zažívá spoustu dobrodružství se svými zvířecími kamárady. Dále si můžete s dětmi pustit příběhy O cvrčkovi, které vznikly 70. letech minulého století také pod režijní taktovkou Zdeňka Milera. A nechybí ani vyprávění O pejskovi a kočičce, takže se dozvíte vše o tom, jak pekli dort nebo psali psaní…

 

Minisérie pohádek O Krtkovi

Krteček má 49 dílů v délce od 5 - 29 minut, kde nejznámějším a také prvním dílem je - Jak krtek ke kalhotkám přišel. Všechny díly s oblíbeným hrdinou jsou k dispozici v sekci kino a můžete si je vypůjčit jen jednotlivě (za 49 Kč/titul).

Pokud je chcete vidět všechny, objednejte si přímo v aplikaci Moje konto tematickou televizi Navíc kino plus, získáte tak přístup ke všem dílům Krtečka najednou za měsíční paušál 100 Kč.

Objednat Navíc kino plus

Pohádky O cvrčkovi a O pejskovi a kočičce

Minisérie O cvrčkovi, má celkem 7 epizod, v délce cca 5 - 6 minut. Tyto pohádkové epizody najdete v sekci kino samostatně (za 49 Kč/titul), a zároveň jsou dostupné v rámci tem. televize Navíc kino, díky které získáte všechny díly pouze za poplatek 50 Kč měsíčně.

Zároveň jsou v nabídce Navíc kino dostupné příběhy pejska a kočičky (Jak pejsek s kočičkou myli podlahu, Jak pejsek s kočičkou psali psaní, Jak pejsek s kočičkou dělali dort a Jak si pejsek roztrhl kalhoty).

Objednat Navíc kino