Předali jsme organizaci SOS dětské vesničky finanční dar 64 000 Kč.

11/01/2018

V rámci vánoční kampaně bylo pro děti z SOS dětských vesniček vybráno více než 300 dárků. Netbox ke každému dárku přidal 200 Kč na opravy pěstounských domků. Celkově tak finanční dar, který netbox daroval SOS dětským vesničkám, dosáhl částky 64 000 korun českých!

 

Vánoční kampaň nesla název „Otrhej stromek a postav s námi domek”. Hlavním cílem bylo nasbírat co nejvíce dárků pro děti z SOS dětských vesniček. Dílčím cílem pak bylo finančně podpořit tuto neziskovou organizaci příspěvkem na opravy pěstounských domků.

Po dobu trvání kampaně bylo vybráno 320 vánočních dárků, o které si děti samy napsaly. Do kampaně se zapojili nejen zaměstnanci a zákaznici netboxu, ale i obyvatelé Brna. Všichni lidé, kteří dárek pořídili a donesli do brněnského zákaznického centra netbox store, obdrželi odměnu od partnerů kampaně. Netbox pak ke každému dárku přidal navíc 200 Kč. Finanční dar pro SOS dětské vesničky tedy celkově činil 64 000 Kč.

„Tuto vánoční akci jsme se rozhodli uspořádat už podruhé a opět jsme byli potěšeni reakcemi našich zákazníků a široké veřejnosti. Dárky nám v netbox store velmi rychle přibývaly,” říká obchodní ředitel společnosti netbox Zdeněk Vrána. „Jsme rádi, že byla kampaň úspěšná a mohli jsme touto cestou přispět,” dodává Vrána.

Dárky byly organizaci SOS dětské vesničky předány 23. prosince a děti je tedy měly včas pod stromečkem. Následně proběhlo 11. ledna 2018 slavnostní předání peněžitého daru ve výši 64 000 Kč na opravy pěstounských domků. Dar si si osobně převzala ředitelka SOS dětských vesniček, Marcela Troubilová.

„Společnost netbox a její zákazníci nás velmi mile překvapili. Nastřádané dárky udělaly radost dětem v SOS dětských vesničkách v celé České republice. Navíc, nám v loňském roce zůstal jeden pěstounský domeček v Brně volný a potřebuje nutně zrekonstruovat koupelnu. Díky podpoře netboxu můžeme opravy zahájit ihned. Brzy tedy bude připravený pro nové obyvatele SOS dětské vesničky,“ hodnotí celou kampaň ředitelka SOS dětských vesniček, Marcela Troubilová.


Kontakt a další informace:

Ing. Tamara Podmolíková, marketingový koordinátor, GSM +420 606 840 473, e-mail: tamara.podmolikova@netbox.cz