Filmové kolekce

19/03/2020

Dárek pro celou rodinu

 

Většina z nás zůstává v době celorepublikové karantény doma, ať už dobrovolně, nebo nedobrovolně. Myslíme nejen na rodiny s dětmi, kterým zrušili výuku, ale také na všechny dospěláky v domácím „vězení“. Proto jsme minulý týden v telce Kuki zpřístupnili zdarma všem klientům prémiové kanály FilmBox Extra HD a FilmBox Premium HD a malým divákům více než 50 dětských seriálů.

 

Filmové kolekce ve tvé Kuki

Situace je stále vážná, a tak ti k tomuto dárku přidáváme ještě něco navíc! Věříme, že ti alespoň sledování televize může zpříjemnit chvíle trávené doma. Ode dneška najdeš v Kuki filmové kolekce, ve kterých máš stovky filmů a pohádek všech žánrů zcela zdarma.

Všechny kolekce budeš mít zpřístupněné od 19. března, až do odvolání. Aby se ti lépe hledalo, všechny filmy najdeš abecedně řazeny v sekci Seriály, hned na předních pozicích. Jediné, co potřebuješ, je mít zpřístupněný kanál, ze kterého ja nahrávka pořízena.

 

Na co se můžeš těšit?

  • české filmy
  • akční filmy
  • komedie a romantika
  • animované pohádky
  • české pohádky

 

Nezapomeň! Pokud ještě nemáš televizi Kuki, vyzkoušej si ji zdarma ke svému internetu. Stačí si u nás poptat startovací televizní balíček. Můžeš si tak zpříjemnit domácí atmosféru díky filmům a pohádkám, které na tebe čekají na dobu neurčitou zdarma!