Kuki teď v mobilu poběží i na pozadí

14/04/2021

Používáš telku Kuki na mobilu? Tím pádem pro tebe máme skvělou novinku v podobě nové funkce. Pokud během sledování telky v aplikaci Kuki přejdeš do jiné aplikace nebo uzamkneš obrazovku, nadále uslyšíš zvuk přehrávaného pořadu. Můžeš tak například projíždět sociální sítě a u toho poslouchat večerní zprávy nebo svou oblíbenou talk show.

Často jste nás prosili, abychom umožnili přehrávání Kuki i ve chvíli, kdy zrovna na mobilu děláte něco jiného. A tak jsme přání vyslyšeli a tuto funkci zprovoznili pro smartphony s operačním systémem iOS i Android.

 

 

Jak přehrávání na pozadí zapnout

Abys slyšel/a přehrávaný zvuk i během jiných činností na mobilu, je potřeba mít poslední verzi aplikace Kuki a v ní zavítat do sekce nastavení. Tam funkci Přehrávat na pozadí aktivuješ. A to je všechno, pak už tuto vychytávku můžeš naplno vyzkoušet.

Pokud by sis se zapnutím funkce nevěděl/a rady nebo když budeš mít jakékoliv dotazy, neváhej nás kontaktovat na našem Facebooku, e-mailu zeptejse@netbox.cz nebo na zákaznické lince 539 01 01 01. Rádi ti pomůžeme. Také budeme rádi, když nám dáš vědět, jak se ti funkce přehrávání na pozadí líbí.

Ještě jsi nevyzkoušel, jak telka Kuki na mobilu funguje? Teď máš skvělou příležitost. Pro operační systém Android ji stáhneš na Google Play a pro mobily s iOS ji najdeš v App Store