Letní netbox kino 2019

23/07/2019

Letní netbox kino je po roce zpět! Po povedeném loňském ročníku jsme pro tebe i všechny ostatní zákazníky netboxu připravili dva letní filmové večery.

Oba filmové večery již mají zcela naplněnou kapacitu, rezervace míst již byla ukončena.

Těšit se můžeš opět na krásné prostředí hradu Špilberk a i tentokrát jsme vybrali filmové trháky. Českou černou komedii Teroristka a životopisné hudební drama Bohemian Rhapsody.

  • středa 28. 8. 2019 od 21:00 Teroristka (český film)

  • pátek 30. 8. 2019 od 21:00 Bohemian Rhapsody (originální znění s titulky)

 

Kapacita míst na promítání je omezena, tak neváhej, vyber film a zarezervuj si místa co nejdříve. Zamluvit si můžeš až 4 vstupenky na každý film.

Pak už jen stačí v daný den přijít, areál letního kina na Špilberku bude otevřen 30 minut před začátkem promítání. U vstupu si ověříme tvou rezervaci (stačí nám příjmení).

 

Zarezervoval sis místa v rámci našeho Letního netbox kina a nemůžeš nakonec dorazit?
Nevadí, zde nám můžeš dát vědět, že svoji rezervací rušíš.

 

Registrovat se může každá fyzická osoba starší 18 let, která je zákazníkem pořadatele. Každá fyzická osoba si může registrovat maximálně 4 místa na jedno představení, a na toto představení se může registrovat pouze jednou. Z registrací mohou byt vyloučeni všichni účastníci, kteří jakýmkoli způsobem nevyhoví těmto pravidlům nebo je poruší. Vícenásobné registrace budou preventivně rušeny. Není možné požadovat vstupné na jiná představení, než která je pořadatelem stanovena, ani vyplatu vstupného v hotovosti nebo v jiném plnění.