Letní netbox kino 2020

22/07/2020

Letní netbox kino je zpět i letos! Pro všechny zákazníky jsme opět připravili dva letní filmové večery. Těšit se můžeš opět na krásné prostředí hradu Špilberk a i tentokrát jsme vybrali filmové trháky. Českou komedii Vlastníci a životopisné hudební drama Rocketman.

 

Ve středu 26. srpna 2020 od 21.00 Vlastníci (český film) a v sobotu 29. srpna 2020 od 21.00 Rocketman (originální znění s titulky).

Registrace pro tento film je z důvodů plné kapacity ukončena.

Kapacita míst na promítání je omezena, tak neváhej, vyber film a zarezervuj si místa co nejdříve. Zamluvit si můžeš až 4 vstupenky na každý film.

Pak už jen stačí v daný den přijít, areál letního kina na Špilberku bude otevřen 30 minut před začátkem promítání. U vstupu si ověříme tvou rezervaci (stačí nám příjmení).

Zarezervoval sis místa v rámci našeho Letního netbox kina a nemůžeš nakonec dorazit?
Nevadí, zde nám můžeš dát vědět, že svoji rezervací rušíš.

 

Registrovat se může každá fyzická osoba starší 18 let, která je zákazníkem pořadatele. Každá fyzická osoba si může registrovat maximálně 4 místa na jedno představení, a na toto představení se může registrovat pouze jednou. Z registrací mohou byt vyloučeni všichni účastníci, kteří jakýmkoli způsobem nevyhoví těmto pravidlům nebo je poruší. Vícenásobné registrace budou preventivně rušeny. Není možné požadovat vstupné na jiná představení, než která je pořadatelem stanovena, ani vyplatu vstupného v hotovosti nebo v jiném plnění.