Letní netbox kino 2021

27/07/2021

Léto je v plném proudu a kalendář bude za pár dní ukazovat srpen. Co to znamená? Že se blíží 4. ročník letního netbox kina! Také letos proběhne v centru Brna na Špilasu, kde pro tebe připravíme dva parádní filmové večery. Promítneme snímek Šarlatán, oceněný Českými lvy a pokračování legendárního muzikálu Mamma Mia! Here We Go Again. Vstup je zdarma a na každý film si můžeš zabrat až 4 místa. Kapacita je omezená, tak neváhej dlouho!

Ve středu 25. srpna od 21.00 hodin ti pod hvězdným nebem pustíme Šarlatána, film z roku 2020, který získal několik Českých lvů.

Rezervace Šarlatán

V pátek 27. srpna od 21.00 hodin na plátně poběží druhý díl naprosté filmové klasiky – muzikál Mamma Mia! Here We Go Again. Romantická komedie nabitá písněmi od švédské skupiny ABBA a plná zábavných scén nikdy nezklame.

Rezervace Mamma Mia!

 

Do kina bezpečně

Vyplň krátký rezervační formulář a přijď v podvečer promítání na Špilberk. Areál letního kina otevřeme vždy 60 minut před začátkem filmu. U vstupu pouze nahlásíš jméno a příjmení, čímž ověříme tvou rezervaci. 

Záleží nám na zdraví všech účastníků promítání, proto upozorňujeme, že vstup na akci se bude řídit aktuálními protiepidemickými opatřeními. Ke dni 27. 7. 2021 jsou následující:

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti Covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Zarezervoval sis místa v rámci našeho Letního netbox kina a nemůžeš nakonec dorazit? Nevadí, zde nám můžeš dát vědět, že svoji rezervací rušíš.