Naděl s námi dětem radost pod stromeček

14/12/2022

Vánoce jsou časem odpočinku a pohody s nejbližšími. Jenže ne každý má takové štěstí, aby mohl svátky strávit v kruhu rodinném. Mezi ty, kterým osud na začátku života příliš nepřál, patří také děti z organizace SOS dětské vesničky.

Proto jsme se je u nás v netboxu jako každý rok rozhodli podpořit a rozzářit jim úsměv na rtech. Vždyť nic není hezčího než nefalšovaná dětská radost.

SOS dětské vesničky už přes 50 let pomáhají dětem ohroženým ztrátou rodiny, v akutní krizi nebo dětem, které našly nový domov v náhradní rodině. Organizace podává pomocnou ruku těm, o které se rodiče neumí, nemohou nebo nechtějí postarat.

 

Staň se hrdinou dětí

Hrdinou se teď můžeš stát i ty. Jako všechny z nás, i SOS dětské vesničky v poslední době tvrdě zasáhlo zdražování: od energií přes potraviny až po oblečení pro děti.

Proto SOS dětské vesničky ve spolupráci s námi spustily webové stránky, kde může kdokoliv přispět na dárky, které mají nevyčíslitelnou hodnotu a dlouhodobě zlepšují život dětí.

 

Daruj výlet nebo rodinnou péči

Zdravé jídlo na tři týdny, poznávací výlet nebo láskyplná péče v rodinném prostředí. To všechno a mnohé další můžeš malým bojovníkům z SOS dětských vesniček darovat pod stromeček. Možná to zní jako drobnost, ale ve skutečnosti má každý takový dárek obrovský přínos.

Chci se zapojit

Jak dárek pořídit

1. Zavítej na webovou adresu: www.sos-vesnicky.cz/darujete-stesti (pozor, odkaz vede přímo na web SOS dětských vesniček)
2. Klikni na tlačítko „Vybrat dárek“
3. Vyber si ze seznamu dárků a klikni u něj na uvedenou peněžní částku
4. V detailu dárku klikni na „Koupit“ a pokračuj k zadání výše daru a dalších údajů
5. Klikni na „Darovat“… a je to! Dárek je na cestě k dětem.

Chci pomoct

V netboxu přispějeme finančním darem

Netbox se do vánoční nadílky pro děti zapojí také. SOS dětským vesničkám věnujeme 50 000 Kč, které poputují na podporu provozu organizace a na užitečné věci pro děti.

Předem děkujeme za tvoje dobré srdce a za podporu organizace, která dělá mnoha dětem život klidnější a hezčí.