Nová funkce v Kuki: rychlejší posun v čase

05/08/2022

Rád v telce Kuki procházíš aktuální program TV kanálů, a to i několik dní do minulosti či do budoucnosti? Tak to tě potěší zbrusu nová funkce Kuki! Nyní můžeš při brouzdání programovým průvodcem (EPG) na jedno kliknutí přeskakovat celé dny. Své oblíbené pořady tak najdeš ještě rychleji než doteď. 

Když byl pátek večer a ty sis chtěl pustit pořad vysílaný během pondělka, musel ses do minulosti zdlouhavě proklikávat. Tomu je konec, nově si užiješ rychlejší a pohodlnější vyhledávání pořadů, protože snadno přeskočíš celé dny. Níže ti představíme, jak nová funkce funguje v klasickém vzhledu Kuki a jak v moderním vzhledu Kuki.

 

Procházení programového průvodce po dnech – klasický vzhled

V klasickém vzhledu funguje nová funkce takto:

  • Najedeš na řádek konkrétního TV kanálu

  • Stiskem zeleného tlačítka na ovladači se posuneš o 24 hodin dozadu

  • Stiskem žlutého tlačítka na ovladači se v EPG posuneš o 24 hodin dopředu 

 

Procházení programového průvodce po dnech – moderní vzhled

V moderním vzhledu funguje nová funkce takto:

  • Najedeš na řádek konkrétního TV kanálu

  • Stiskem zeleného tlačítka na ovladači se dostaneš rovnou do kalendáře daného kanálu

  • Pokud se tedy chceš rychle přesunout do kalendáře TV kanálu, nemusíš se kvůli tomu proklikávat až k dlaždici s nápisem „ZOBRAZIT STARŠÍ“.

 

Na kterých zařízeních je nová funkce dostupná

V současnosti je výše popsaná funkce dostupná pro set-top boxy Arris, chytré 4K televize LG (webOS 3.0 a novější) a chytré televize s operačními systémy Android TV (čekáme na schválení) a Samsung Tizen. Abys ji mohl využívat, je také potřeba mít multifunkční ovladač se žlutým a zeleným tlačítkem.

Tuto novou funkci jsme do Kuki zařadili i na základě připomínek, které nám vy zákazníci posíláte. Za zpětnou vazbu jsme moc rádi, pomáhá nám s vylepšováním telky Kuki.

Pokud máš k nové EPG funkci jakékoliv dotazy, napiš nám na e-mail zeptejse@netbox.cz, na Facebook nebo zavolej na číslo 539 01 01 01. Věříme, že tě novinka potěší.