Nová stanice CNN Prima News

27/04/2020

Společnost FTP Prima už nějakou dobu plánuje start české verze zpravodajské televize CNN. Abys byl neustále v obraze a mohl sledovat novinky nejen u nás, ale i ve světě, můžeš ode dneška přepnout na novou stanici v telce Kuki! CNN Prima News najdeš ve všech tarifek Kuki: Kuki start, Kuki menší a Kuki větší.

 

Co na kánále CNN Prima News najdeš?

CNN Prima News ti nabídne to nejlepší ze spravodajství, publicistiky, diskuzních pořadů a různých tématických magazínů, které budou z části tvořit převzaté pořady z mezinárodní verze CNN International. Pořady budou běžet 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, přinesou ti domácí a zahraniční zpravodajství, takže nemusíš mít strach, že bys o něco přišel. Nenech si ujít novinky, které ti představí známí moderátoři jako Libor Bouček a Markéta Fialová.

Chceš CNN Prima News sledovat?

Tento kanál najdeš mezi volitelnými programy, takže bude zapotřebí ho vyměnit za některý stávající volitelný kanál.
Pokud budeš mít jakékoliv problémy nebo si nebudeš vědět s něčím rady, ozvi se nám:

  • na e-mail zeptejse@netbox.cz
  • do zpráv na našem Facebooku
  • na telefonním čísle +420 539 010 101

 

Nezapomeň! Pokud ještě nemáš televizi Kuki, vyzkoušej si ji zdarma ke svému internetu. Stačí si u nás poptat startovací televizní balíček. Můžeš si tak zpříjemnit domácí atmosféru díky filmům a pohádkám, které na tebe čekají na dobu neurčitou zdarma!