Nové vychytávky v Kuki

17/12/2019

Nadělujeme ti nové funkce v Kuki

Vánoce jsou časem splněných přání a toho se držíme i v netboxu! Vyslyšeli jsme přání mnoha našich zákazníků a přicházíme s bonusovými funkcemi nové telky Kuki. Tu jsem zveřejnili přesně před rokem a baví už mnohé domácnosti. 

Klasický programový průvodce

Jako hlavní novinku ti přinášíme možnost zapnout si klasického elektronického programového průvodce (EPG), po kterém volalo mnoho diváků Kuki. Pro jeho spuštění jednoduše přejdi do sekce Nastavení -> Můj profi -> Zobrazení dashboardu a zde si zvolíš Moderní či Klasické EPG. Klasické EPG je prozatím dostupné pro televizory Samsung, LG, Android TV a set-top boxy Arris 1113 a 4302.

Zatím jde o beta verze, proto nám prosím veškeré připomínky či zpětnou vazbu napiš na e-mail zeptejse@netbox.cz.

 

 
 
1. Přejdi do sekce Nastaveví a Můj profil
 
 
2. Zobrazení dashboardu
zde si zvolíš Moderní či Klasické EPG

Nastavení jazyka

Další novinkou je možnost nastavit si Kuki do slovenského či anglického jazyka. Vycházíme tak vstříc cizincům nebo těm, kteří mají rádi zařízení v angličtině. Volbu jazyka v nové Kuki provedeš také v sekci Nastavení -> Můj profil -> Jazyk a zde si zvolíš, zda se chceš se svou Kuki dorozumívat česky, english nebo slovensky. 

 

Pokud jsi novou Kuki ještě nevyzkoušel, je nejvyšší čas to udělat. Sleduješ-li Kuki na set-top boxu jednoduše si novou Kuki přepneš v sekci Nastavení -> Telka. Vyzkoušet si ji můžeš také v prohlížeči na adrese play.kuki.tv, ve kterém si můžeš zvolit také nastavení jazyka. Pokud máš jiná zařízení, návody najdeš tady.

 

 

Máš nějaký dotaz? Potřebuješ s něčím poradit? Chceš se s námi spojit?

Neváhej využít naši zákaznickou linku na čísle 539 01 01 01 (denně 8.00–21.00),

poslat nám e-mail na zeptejse@netbox.cz nebo nás kontaktovat na našem Facebooku.