Přichází Max a nahrazuje původní HBO Max

30/04/2024

Do Česka přichází nová streamovací platforma Max, která nahrazuje dosavadní službu HBO Max. Spuštění nové platformy je naplánované na 21. května 2024. Max ti přinese ještě více filmových titulů i zábavy, a to všechno za stejnou cenu předplatného. Nová služba Max je v telce Kuki součástí vylepšení Navíc HBO balíček za stejnou cenu, jako doposud.

Co ti Max nabídne

Nabídka obsahu sahá od nejzásadnějších filmů a seriálů až po ty nejlepší dokumenty a reality show. Seriály HBO a Max Originals, filmy z produkce Warner Bros., obsah z oblíbených televizních kanálů, jako jsou Discovery, TLC nebo HGTV. DC vesmír i kouzelnický svět Harryho Pottera, k tomu navíc širokou nabídku obsahu pro děti i celou rodinu. Chybět nebude ani produkce Cartoon Network nebo Discovery Kids nebo animované seriály pro dospělé od značky Adult Swim. Mimo to nabídne i to nejlepší napříč žánry, jako je vaření, bydlení, reality show, lifestyle a dokumenty, to vše z produkce Discovery ChannelDiscovery Home & Health nebo ID.

V létě bude Max jediné místo, kde bude možné sledovat každý moment Olympijských her v Paříži 2024 (v 25 evropských zemích, kde bude Max dostupný). Paříž 2024 bude součástí všech plánů předplatného, takže se na největší sportovní událost na světě budou moci dívat všichni předplatitelé. Max nabídne několik různých plánů a k tomu doplněk Sport, podrobnosti najdeš přímo na stránkách max.com.

 

Jak Max získat

Max nahradí 21. května původní službu HBO Max, která je součástí vylepšení Navíc HBO balíčkuPokud tento balíček nemáš předplacený a chtěl bys HBO Max začít sledovat, můžeš si u nás balíček předplatit. Za 250 Kč měsíčně získáš přístup k videotéce Max, HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD.

Máš už Navíc HBO balíček předplacený?

Cena za Max je stejná jako při používání služby HBO Max a tvoje předplatné tak zůstává beze změny. Stávající předplatitelé HBO Max budou moci začít ihned objevovat novou podívanou na Maxu, kam se přenesou jejich stávající profily a historie sledování. Budou tak moci pokračovat ve své divácké cestě s Maxem přesně tam, kde skončili.

Některá zařízení a verze operačního systému umožňují, že se aplikace HBO Max automaticky aktualizuje na Max. V ostatních případech budou uživatelé při spuštění aplikace HBO Max vyzváni, aby si stáhli novou aplikaci Max. Potom se do ní přihlásíš pod stejnými přihlašovacími údaji, které používáš pro HBO Max. A je to! 

Potřebuješ poradit?

Věříme, že ti nová služba přinese ještě více zábavy, než doposud. Pokud potřebuješ poradit, neváhej se nám ozvat na naši zákaznickou linku na čísle 488 999 488, na e-mail zakaznicke.centrum@nej.cz nebo nám napiš na našem Facebooku.