Programové změny v Kuki od 4. ledna 2024

04/01/2024

Starý rok je za námi, nový před námi a s ním i programové změny v telce Kuki. Abys byl stále v obraze, připravili jsme si pro tebe krátký článek s nejdůležitějšími změnami v programové nabídce Kuki.

Tyto stanice začínáme vysílat v HD kvalitě

Na lepší a kvalitnější obraz v HD kvalitě se můžeš od nového roku těšit na filmových a dokumentárních kanálech CS Film, CS Historie, CS Horror, CS Mystery, a také na kulinářské stanici plné receptů TV Paprika. O navyšování počtu HD stanic se snažíme již delší dobu, proto doufáme, že tě tato novinka potěšila.

Tři TV stanice ukončují vysílání

Na konci prosince ukončily vysílání dokumentární kanály DTX HD a Discovery Science HD, ale i volnočasový kanál CBS Reality. Tyto tři stanice odstraňujeme z programové nabídky k 4. 1. 2024.

 

Promo kanál na leden: Travelxp HD

Hned na začátku nového roku potěšíme všechny malé i velké cestovatele. Celý měsíc můžeš zdarma sledovat promo kanál Travelxp HD, který vysílá v češtině a nabídne ti inspirativní náměty na cesty po celém světě. Čekají na tebe záběry z exotických destinací, které ti příblíží tamní kulturu a životní styl. 

S tímto cestovatelským kanálem se v lednu vydáš do více než 60 zemí světa a budeš se kochat těmi nejdivočejšími a nejkrásnějšími místy, které nabízí. Promo kanál je v lednu dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma.