Promo kanál červenec 2020

29/06/2020

 

Filmová stanice AMC HD po celý červenec zdarma

Prázdniny jsou již tady a my ti přinášíme nový promo kanál AMC HD, který budeš mít po celý červenec v telce Kuki zdarma. Americká filmová stanice American Movie Classic nabízí divákům spoustu populárních filmů a seriálů. Najdeš zde největší hollywoodské hvězdy, oscarové snímky a spoustu dalších filmových a seriálových trháků. Tento kanál nalezneš ve všech tarifech Kuki - start, menší i větší, a to ke konci své programové nabídky v českém jazyce.

Budeš mít z čeho vybírat, nabídka stanice AMC si na červenec připravila pestrou nabídku:

Fear the Walking Dead

Každé pondělí od 22:00 hod. na AMC

Pokud jsi seriálový fanoušek zombie námětů, Živí mrtví jsou pro tebe ideální volba. Letos začíná 6. řada tohoto oblíbeného seríálu Fear the Walking Dead. Na základě toho vysílá AMC HD celovečerní maratony, aby všichni divácí, i ti, kteří neviděli předchozí řady zjistili, jak se vyvíjí dosavadní děj. Pokud jsi seriál ještě neviděl, podívej se na trailer níže.

 

Better Call Soul

Každý čtvrtek ve 22:00 hod. na AMC

Desetidílná série zobrazuje rozhodnutí Jimmyho McGilla zůstat v kůži Saula Goodmana a nadále působit jako advokát, kde dojde k nečekaným a neobvyklým změnám v jeho okolí.

 

Každou neděli večer ti AMC přinese film týdne. Na co se můžeš těšit?

 

5. července ve 20:05 - Ledová archa
12. července ve 20:10 - Proroctví
19. července ve 20:30 - Síly temna
26. července ve 20:05 - Na život a na smrt
 

Co je to promo kanál

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden televizní kanál navíc pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat celý měsíc zdarma. Můžeš si tak otestovat nové kanály, ke kterým nemáš přístup. Promo kanál je vždy dostupný pro všechny tarify Kuki a pokud tě zaujme a měl bys zájem si ho přidat do programové nabídky, napiš nám e-mail na zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktuj na našem Facebooku.