Promo kanál na březen 2021

02/03/2021

Dobrá zpráva pro všechny, kteří milují živá hudební vystoupení a rádi by si konečně zašli na koncert. Na pozici promo kanálu na celý březen zařazujeme jedinečný TV program Stingray iConcerts HD, který ti přinese 100% živou hudbu různých žánrů přímo do tvého obýváku. Mezi interprety nechybí největší hudební legendy, díky nimž si doma navodíš tu správnou atmosféru, ale ani nejnovější hvězdy pop music.

Které koncerty si na Stingray iConcerts HD pustíš?

Těšit se můžeš na záznam koncertu Bon Joviho z Madison Square Garden nebo koncert Briana Maya & Kerry Ellis ze švýcarského Montreux. Mezi interprety v březnu najdeš i Lily Allen, U2, Imagine Dragons, Amy Winehouse, Katy Perry, Red Hot Chili Peppers, Rihannu či Lady Gagu. Zajímá tě, jestli na obrazovce zahraje i tvůj oblíbený zpěvák nebo kapela? Podívej se na program TV kanálu Stingray iConcerts HD na oficiální stránce této stanice.

 

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cznebo nás kontaktovat na Facebooku.