Promo kanál na březen 2023: Minimax

02/03/2023

Březnový promo kanál je v telce Kuki věnovaný dětem. Po celý měsíc spolu můžete sledovat stanici Minimax, která vysílá oblíbené seriály pro menší i větší děti. Na programu nebudou chybět seriálové stálice Máša a medvěd, Poníci z Fantazie, Zvědavý George nebo Sova a její kamarádi. Kromě toho se děti mohou těšit na vícero novinek, jejichž přehled najdeš níže. Promo kanál je dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma.

Co si v březnu pustit na Minimaxu?

Myšák Geronimo Stilton

Plachý a tak trochu nemotorný Myšák Geronimo pracuje jako redaktor v populárních Hlodavčích novinách a velmi rád píše knihy. Vždy se mu podaří dostat do nějaké šlamastiky, která ho občas zavede třeba až na kraj světa. Jeho dobrodružství můžeš sledovat každý den na Minimaxu.

 

Croodsovi - Rodinný strom

Tento animovaný seriál ti přinese příběhy Croodsových a Bettermanových, kteří se učí žít společně na nejzapadlejší farmě v pravěku. Sledovat je můžeš každý den na Minimaxu.

 

Madagaskar: malá divočina

Dětský seriál o zvířecích hrdinech ze stejnojmenného filmu, když byli ještě malí. Lev Alex, zebra Marty, žirafa Melman a hrošice Glorie vyrůstají ve výběhu v zoologické zahradě v New Yorku. Jejich dobrodružství sleduj každý den na MInimaxu.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.