Promo kanál na červenec 2022

30/06/2022

Hurá, je tady léto! A o čem je léto? No přece o zábavě. Proto do Kuki na celý červenec jako promo kanál zařazujeme slovenskou stanici Comedy House HD. Spolehni se, že tě nebude ani chvíli nudit až se u ní pobavíš ty i celá rodina. Kanál vysílá ve slovenštině a češtině, ode dneška až do konce července na něj můžeš koukat zdarma v rámci všech tarifů Kuki.

Krátké humorné skeče, skryté kamery nebo kanadské žertíky. To je jen část z programu, který pro tebe má nachystaný kanál Comedy House. Původem slovenská stanice diváky baví od roku 2019 a teď budeme moc rádi, když se u ní zasměješ i ty.

Kterými pořady ti Comedy House HD zpestří horké letní dny?

Pozor, točíme!

Skryté kamery byly oblíbenou televizní klasikou na přelomu tisíciletí, ale kouzlo mají dodnes. Teď si tento zabavný formát užiješ i na Comedy House. Pořad Pozor, točíme! přináší ty nejlepší nachytávky formou skryté kamery.

K popukání

Co by to bylo za zábavu bez kanadských žertíků. Pořad K popukání tě vezme do ulic Kanady, odkud kanadské žertíky pochází a kde lidé nejlépe vědí, jak si z ostatních pořádně vystřelit.

Uličníci

Také malí diváci si na Comedy House najdou to své. Uličníci jsou o tom, jak si děti utahují z jiných dětí. Malí zlobilové tě někdy dokážou rozesmát ještě víc než dospělí.

Hum(o)r Factory

Jak to vypadá, když se kamarádi snaží zabavit publikum a rozjedou souboj o nejlepší vtip? Na vlastní oči se můžeš přesvědčit u pořadu Hum(or) Factory, ve kterém Radek, Vlasta a robot Homie svádí „vtipařský souboj“ na život a na smrt.

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí nám napsat e-mail na zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.