Promo kanál na duben 2021

22/03/2021

Kina jsou stále zavřená, ale to neznamená, že si letos na jaře neužiješ filmovou zábavu. Na celý duben do telky Kuki jako promo kanál zdarma zařazujeme program AMC HD, který s sebou přináší desítky filmů a seriálů. Čekají tě jak dobře známé klasiky, tak nové snímky a současné hity. Teď už jen připravit popcorn, pití a hurá na gauč!

Nezáleží, kolik ti je let a které žánry lahodí tvému oku, kanál AMC HD jako vždy nabídne od každého něco. Stačí jen otevřít televizní program a vybrat si. Ať ti ale usnadníme práci, i tentokrát pro tebe máme několik tipů, na co kouknout.

6. řada Fear the Walking Dead

Dlouho očekávaná 6. série je tady, fanoušci seriálu Fear the Walking Dead (Živí mrtví) už jsou pořádně natěšení. Příběh týkající se apokalypsy a kolapsu civilizace pokračuje dalšími epizodami, tentokrát ti představí osudy členů nepravděpodobné rodiny, na každou z postav čekají těžké zkoušky. Premiéra je na programu 12. dubna a další díly uvidíš na AMC HD každé pondělí.

 

 

Spidermanův týden

Spiderman už patří k filmovým legendám, příznivce si našel nejen mezi dětmi, ale také v řadách dospělých. Pro milovníky pavoučího muže program AMC HD na duben připravil Spidermanův týden: od 5. do 10. 4. na tebe čeká 6 filmů se Spidermanem. Ještě jsi tuto klasiku neviděl? Tak si ji doma pusťte hezky společně.

 

 

Stmívání hned třikrát

Spiderman není jediná série filmů, kterou si v dubnu na promo kanálu AMC HD užiješ. Od 4. do 18. 4. bude postupně na programu oblíbená sága Stmívání. Konkrétně půjde o snímky Stmívání, Twilight sága: Nový měsíc a Twilight sága: Zatmění. Jestli je pro tebe romantické upíři fantasy to pravé ořechové, tak si filmy nenech ujít.

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cznebo nás kontaktovat na Facebooku.