Promo kanál na leden 2021

05/01/2021
Délka čtení: 3 minuty

Se začátkem nového roku ti v telce Kuki přinášíme také nový promo kanál. Stejně jako v prosinci, i tentokrát uděláme radost nejmenším divákům: s ratolestmi můžeš celý leden zdarma sledovat televizní program JimJam. Je zaměřený zejména na děti do 6 let, ale během dlouhých zimních večerů potěší i starší publikum.

Také v prvním měsíci roku 2021 bude řada školáků a předškoláků trávit spoustu času doma. Co takhle si zpříjemnit volné chvíle oddechem u kreslených pohádek? JimJam ti nabídne známé a oblíbené pořady, ale uvidíš i spoustu neokoukaných animovaných seriálů.

Co na tebe například čeká?

Lokomotiva Tomáš

Mašinka Tomáš a jeho kamarádi už jsou klasickou sestavou, která děti u televizních obrazovek baví dlouhá léta. Ať už tito hrdinové na kolejích řeší cokoliv, vždycky máš záruku, že se budeš bavit.

 

Bořek Stavitel

„Znáte Bořka, všechno spraví. Znáte Bořka, šikulu!“ Že ti ta slova něco říkají? Není divu. Bořek Stavitel je další z tradičních dětských pořadů, na který můžeš na JimJamu mrknout. Pokud jsi Bořka s Julčou, Lůďou nebo Rolíkem sledoval jako malý, tak máš ideální příležitost nostalgicky zavzpomínat.

 

Pošťák Pat

Život poštovního doručovatele by se mohl zdát na první pohled nudný. Animovaný seriál Pošťák Pat – Zvláštní zásilková služba tě však přesvědčí o opaku. Během sledování příběhů z každodenního života Pata se zasměješ jeho nevšedním komplikacím při doručování pošty.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.