Promo kanál na listopad 2020

03/11/2020
Délka čtení: 2 minuty

Sport je teď v Česku omezený, ale dění kolem něj můžeš sledovat aspoň z pohodlí domova. Celý listopad totiž v televizi Kuki najdeš promo kanál Sport 2 HD zdarma, takže se bez obav o zdraví koukej na zápasy, závody a další napjaté bitvy. Na Sport 2 HD uvidíš třeba vrcholící sezonu Formule 1, hokejovou KHL nebo některé soutěže kopané i amerického fotbalu.

Budeš mít sport na dlani

Ještě se ti nenaskytla příležitost koukat na přenosy, které Sport 2 HD nabízí? Máš ideální šanci to napravit. Jde o programově pestrý televizní kanál, na kterém najdou zábavu fanoušci několika sportů. S promo kanálem budeš mít v listopadu sport jako na dlani.

Na co se můžeš těšit?

Formule 1 míří do finále

Seriál letošní Velké ceny Formule 1 jede dál, a to ve velkém stylu! V listopadu se nejlepší světoví jezdci představí v Itálii, Turecku a Bahrajnu, sezonu uzavřou prosincovými závody na okruhu u města as-Sachír a v Abú Zabí. S promo kanálem Sport 2 HD o závěrečné souboje tohoto ročníku nepřijdeš a uvidíš v akci rychlé borce Lewise Hamiltona, Maxe Verstappena nebo Valtteriho Botase.

 

Hokej? KHL nebo slovenská extraliga

Ochuzeni nezůstanou ani hokejoví příznivci. Ti mohou na Sport 2 HD koukat na ostře sledovanou KHL, která i přes částečně chybějící fanoušky v hledišti pokračuje. Z Kontinentální hokejové ligy tě čekají živé přenosy, reprízy i shrnutí nejlepších okamžiků z uplynulých dní.

Hokeje na Sport 2 HD ale najdeš mnohem víc. V pravidelném programu nechybí utkání slovenské nejvyšší soutěže Tipos extraligy ani švédské SHL, která si napříč Evropou získává čím dál větší oblibu.

 

 

Užij si americký fotbal

Jestli holduješ sportům, které jsou u nás méně tradiční, možná tě nadchnou zápasy amerického fotbalu. Sport 2 HD vysílá oblíbenou univerzitní ligu NCAA, ta je zvláště ve Spojených státech stále sledovanější. Mimo jiné uvidíš dravé hráče, kteří se perou o šanci nastoupit ve slavné NFL. Za normálních okolností doprovází utkání NCAA skvělá atmosféra.

Je toho mnohem víc

Buď připraven i na další nálož přenosů. Kromě výše zmíněných sportů si na Sport 2 HD pustíš klasický fotbal, házenou nebo tenis.

Takže sportu zdar a užívej listopadového promo kanálu na maximum!

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.