Promo kanál na prosinec 2021

02/12/2021

Nejen vánoční svátky, ale celý poslední měsíc roku je tradičně o pohádkách a seriálech pro děti. Proto malým (i velkým) divákům na prosinec do Kuki dáváme promo kanál Disney Channel. Léty prověřený TV program nabízí spoustu zábavného obsahu, který je určený převážně dětem a mládeži. Kanál vysílá v češtině a do 31. prosince ho najdeš zdarma ve všech tarifech Kuki.

Na Disney Channel uvidíš kreslené příběhy i hrané seriály, které si oblíbili diváci po celém světě. Mimo jiné se těš na speciální vánoční pořady, a to i na Štědrý den! V programu je připravená třeba premiéra vánočního filmu Christmas, Again. 

Kouzelná Beruška a Černý kocour

Název by mohl naznačovat, že jde o nudný seriál se zvířátky. Nenech se ale zmást! Kouzelná Beruška a Černý kocour jsou dva žáci, kteří mají za úkol zachránit Paříž před zloduchy. Zažívají při tom spoustu napínavých i zábavných okamžiků. Sleduj tuto úžasnou dvojici a zjisti, jestli se jim nakonec záchrana francouzského města podaří. Během svátků 25. a 26. prosince poběží na Disney Channel všech 13 epizod z nejnovější 4. série!

 

Život uprostřed

Zábavný pořad z rybníčku hraných seriálů. Jeho hlavní hrdinkou je dívka Harley, zažívající se svými sourozenci a rodinou Diazových každodenní příhody, které umí napsat jen sám život. Život uprostřed se řadí mezi sitcomy, takže věř, že budeš mít v každém díle o zábavu maximálně postaráno.

 

Táborníci z Kikiwaka

Život ve velkoměstě je potřeba si občas zpestřit útěkem někam pryč. Třeba na tábor. Přesně to udělaly děti z New Yorku, které se v seriálu Táborníci z Kikiwaka vydávají na tábor v Maine, poznat tam nové kamarády a prožívat dobrodružství, která by je ve městě rozhodně nepotkala. Táborníci z Kikiwaka ti možná budou připomínat seriál Jessie, z něhož částečně vychází.

 

Kluk Holka atd.

Obyčejný kluk, holka, pes, kočka a kousek sýru – tahle parta pobaví úplně všechny. Kreslené dobrodružství Kluk Holka atd. je příběhem o nevšední rodině, který patří k tomu nejnovějšímu na obrazovkách Disney Channel. Přesvědč se sám, co všechno se v jejich životech může stát…

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.