Promo kanál na prosinec 2022

28/11/2022

Jako promo kanál pro prosinec jsme si připravili dárek pro naše nejmenší diváky. TV kanál Minimax bude tebe a případně tvého človíčka zásobovat pohádkami od rána do večera po celý prosinec ve všech tarifech Kuki, samozřejmě v českém jazyce. A jestli nevíš, jakou pohádku vybrat, připravili jsme si pro tebe tipy, které ti můžou pomoct rozhodnout se.

Madagascar - A little Wild

Partička zvířátek z newyorské zoo a jejich nevšední dny z doby, kdy byli ještě malí, bez potenciálu zdrhnout do Afriky. Přidej se k Alexovi, Martymu, Glorii a Melmanovi a zjisti, co všechno je možné, když se sejde ta správná parta kamarádů od 26. 12.

 

Piráti peciválové: Příběhy ze zeleninové země

Někdy v 17. století, po útoku a obsazení jedné z lodí království Monterria, zlý pirát Robert Strašlivý zajme prince Alexandra a pošle své muže hledat princeznu Eloise. Eloise a její sluha WIllory pirátům uniknou a pošlou stroj "Helpseeker", který král vyrobil, aby našel hrdiny a zachránili Alexandra. Pirátské dobrodružství už od 1. 12.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.