Promo kanál na říjen 2020

02/10/2020

​​Říjnový promo kanál v telce Kuki potěší především starší diváky, kteří holdují dechovkám, lidovým písním a country muzice. Po celý měsíc totiž ve všech tarifech Kuki najdeš program Šláger Premium HD. Na obrazovce uvidíš především české interprety známé z vysílání ŠlágrTV, ale také československé lidovky nebo zahraniční tváře, jako jsou Taylor Swift či George Strait.

Šláger Premium HD vysílá 24 hodin a 7 dní v týdnu, takže o muziku nebude nouze. Pokud už znáš znáš ŠlágrTV, říjnový promo kanál ti jistě udělá radost.

Na co se můžeš těšit

Kanál dává prostor slavným i méně známým hudebníkům. Mezi oblíbenou klasiku se zařadilo například DUO JAMAHA, na které se můžeš těšit i na Šláger Premium HD.

 

 

Často se v programu Šlágru objevují také VESELÁCI. V repertoáru mají spoustu skladeb, které si našly cestu k srdcím diváků a posluchačů. 

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemáš přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně si ho přidej mezi své kanály. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.