Promo kanál na říjen 2021

01/10/2021

Děti už jsou nějakou dobu zpátky v lavicích. Aby se mohly po dopsání domácích úkolů pořádně odreagovat, zařazujeme (nejen pro ně) do telky Kuki na říjen zdarma promo kanál Cartoon Network HD. Během celého měsíce na tomto programu poběží jedna seriálová premiéra za druhou. Nenech si je s dětmi ujít! Promo kanál je dostupný ve všech tarifech Kuki.

Spousta známých animovaných hrdinů, ale i nové příběhy. Stanice Cartoon Network HD díky nim vykouzlí tobě i celé rodině úsměv na rtech a především dětem zkrátí dlouhé chvíle. Na říjnový promo kanál mohou koukat buď živě, nebo až 48 hodin zpětně.

A co v říjnu na Cartoon Network HD například uvidíš?

Craig od potoka

Tento oblíbený seriál už na Cartoon Network nějakou dobu běží, ale od 9. října odvysílá nové díly z třetí řady. Craiga a jeho kamarády čekají další dobrodužné zážitky: poznají novou kamarádku, vytvoří zábavní park nebo si prohodí těla. Jako bonus na malé diváky 4. října čeká halloweenský speciál, kde půjde o jediné – nasbírat co nejvíc sladkostí!

 

DC Super Hero Girls

Ochránkyně vesmíru Wonder Woman, Bumlebee, Batgirl, Zatanna, Supergirl a Green Lantern se starají o to, aby jejich Gotham City zůstalo v bezpečí. Jak zvládnout při studiu střední školy zápolit s padouchy? Od 18. října na Cartoon Network začne druhá řada seriálu DC Super Hero Girls, který nabízí jak napětí, tak spoustu zábavy.

 

Ninjago

Kdo by je neznal! Šestice nindžů se od 11. října vrátí na obrazovky, a to rovnou s celou třetí řadou. Hrdinové budou muset například zachránit přátele ztracené na tajuplném ostrově, nebo zjistit, proč Nya ztratila svou schopnost ovládat vodu. Jak to dopadne? Sleduj Ninjago a uvidíš!

 

Na co se ještě těšit

Na Cartoon Network HD toho v říjnu poběží ještě víc. Nebude chybět seriál Gumbalův úžasný svět, na programu je i speciální díl příběhů BEN 10 a zábavné příhody z prehistorického městečka Houbíkov. Stačí jen zapnout telku Kuki a koukat!

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.