Promo kanál na říjen 2022

04/10/2022

Dny se nám pomalu zkracují a večery prodlužují. Zaručujeme ti, že letos na podzim nebudeš mít s výběrem filmů nouzi. Po celý říjen najdeš v telce Kuki zdarma kanál AMC HD, který s sebou přináší spoustu skvělých filmových snímků a seriálů, které ti nabídnou pořádnou porci televizní zábavy při dlouhých večerech a sychravém počasí. Teď už stačí zalézt pod deku, uvařit si teplý nápoj a zapnout telku Kuki.

Kanál AMC HD ti jako vždy nabídne od každého něco. Stačí jen otevřít televizní program a vybrat si. Ať ti ale usnadníme práci, i tentokrát pro tebe máme několik tipů, na co kouknout. Kanál vysílá v češtině a do 30. října na něj můžeš koukat zdarma, ať už máš jakýkoliv tarif Kuki.

6. řada Better Call Saul

Milovníci seriálu Volejte Saulovi se mohou těšit na novou finální řadu. Konflikty, špinavé kšefty a záplava nových klientů. V závěrečné řadě seriálu, který se dočkal mnoha ocenění, dotáhne Jimmy svoji velkou proměnu do konce. Novou řadu sleduj každý čtvrtek ve 22:00.

 

Rivalové

Máš rád trochu adrenalinu? Film Rivalové ti jej zaručeně přinese. Závratná rychlost, adrenalin proudící v žilách, krásné dívky a nezkrotná touha po vítězství. Závody Formule 1 jsou místem, kde jediná chyba může znamenat smrt. Nenech si ujít 4. října ve 20:10 životopisné drama o jezdcích Formule 1 – Niky Louda a James Hunt, které vypráví skutečný příběh dvou pilotů. 

 

Po čem ženy touží

Stará dobrá klasika. Mel Gibson už v pondělí 3. října ve 20:00 zajisté zabaví celou rodinu. V romantické komedii po jedné večerní nehodě začne slyšet, co si ženy myslí. Díky náhlednutí do mysli žen začne schopnost využívat k vlastnímu prospěchu. Těšit se můžeš na humorné zpracování se zápletkou lásky.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.