Promo kanál na srpen 2021

02/08/2021

V červenci ti léto zpříjemnila hudba na promo kanále Folklorika, v podobném duchu budeme pokračovat i během srpna. Celý druhý prázdninový měsíc v Kuki zdarma najdeš stanici Stingray CMusic HD, která se věnuje klasické hudbě, s důrazem na skladby ze světově známých filmů. Stingray CMusic je v anglickém jazyce, ale určitě si ho užije i ten, kdo anglicky neumí. Promo kanál je dostupný ve všech tarifech Kuki.

Vzpomínáš? Na začátku roku jsme do Kuki na měsíc zdarma zařadili hudební stanici Stingray iConcerts HD plnou skvělé muziky od oblíbených kapel. Srpnový promo kanál Stingray CMusic HD je dalším kanálem z této programové rodiny, který tě svou hudbou pohladí na duši. Pokud zbožňuješ klasickou hudbu, máš se na co těšit!

 

Líbezné piano i výjimeční operní talenti

Kanál Stingray CMusic HD pro tebe má nachystaných několik pravidelných relací, v každé z nich se věnuje jinému druhu hudebního potěšení v moderním pojetí. Jedno ale mají společné: nabízí k poslechu skladby z filmových trháků.

Ráno tě čeká výběr těch nejlepších a nejnovějších videí z kategorie vážné hudby, později si například poslechneš výjimečné operní talenty. Pro milovníky klavírní hudby je pak připravený pořad Pure Piano, s nímž si užiješ desítky minut poslechu pianové hudby. Den pak můžeš uzavřít s relací Moonlight Melodies – i tady uslyšíš filmové songy.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.