Promo kanál na únor 2021

03/02/2021
Délka čtení: 2 minuty

Miluješ historii a rád se dozvídáš nové zajímavosti z dob minulých? Tím pádem máš pro následující týdny o zábavu postaráno, protože na celý únor do televize Kuki zdarma zařazujeme promo kanál HISTORY2 HD. Kanál je v angličtině, takže při jeho sledování se ti tento jazyk bude hodit.

HISTORY2 HD je sesterským programem kanálu History HD, který už v Kuki můžeš sledovat delší dobu. Kromě dobře známých informací, o nichž jsi slyšel ve škole, se dozvíš fakta z oblasti vědy, vojenství, dávné i novější historie a částečně nahlédneš do říše konspiračních teorií.

Tvůrci HISTORY2 HD připravují dokumentární pořady tak, aby historické události zapadaly do kontextu dnešního světa. Na své si přijdou jak mladší diváci vybavení znalostí angličtiny, tak mazáci, kteří se o historii zajímají dlouhodobě. Ti ocení náhled na slavné události světové minulosti z jiné perspektivy.

Jaké pořady na tebe například čekají?

101 vynálezů, které změnily svět

V originále 101 Iventions That Changed The World. Které vynálezy posledních desetiletí i staletí změnily fungování našeho světa? Je jich spoustu a tento inspirativní pořad ti o nich řekne důležité podrobnosti a zajímavosti. Jestli tě už odmala fascinují lidské schopnosti tvořit něco inovativního, pak je 101 vynálezů, které změnily svět přímo pro tebe.

 

Záhadné nálezy

V originále MysteryQuest. Jak to je s Bermudským trojúhelníkem, vrahem Zodiacem nebo historickým skvostem jménem Stonehenge? Na to všechno přináší odpověď dokumentární pořad MysteryQuest. Potěší každého, koho fascinují nové informace k dlouhodobě omílaným záhadám.

 

Letečtí stíhači v boji

V originále Dogfights. Tento dokumentární seriál tě přenese do světa vojenského letectví, zejména do období první a druhé světové války. O svých zážitcích z napínavých a nebezpečných akcích v bojových letadlech mluví samotní piloti. Máš rád letecká dobrodružství? Tak si Dogfights nenech ujít.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.