Promo kanál na únor 2022

01/02/2022

Tisíce zvířat a dalších přírodních divů z celého světa, navíc ve fantastickém 4K rozlišení. Během února v telce Kuki na malé i velké diváky čeká promo kanál Love Nature UHD, dokumentární stanice oblíbená po celém světě. Celý měsíc si ji zdarma užijí všichni předplatitelé Kuki, bez ohledu na používaný tarif.

Máš rád zvířata a obdivuješ jejich krásy a schopnosti? Pak by ti únorový promo kanál Love Nature UHD neměl uniknout. Jeho tvůrci pořady natáčeli ve více než 40 lokalitách po celém světě. Love Nature se pyšní největší světovou knihovnou přírodovědeckých pořadů ve 4K kvalitě.

Mrkni, které zábavné i naučné pořady o zvířatech na Love Nature UHD mimo jiné běží.

 

Rok divokého života na Zemi

Jak se chová příroda v jednotlivých měsících a ročních obdobích? Na to odpovídá pořad Rok divokého života na zemi. Vydáš se s ním napříč kontinenty poznávat, jak zvířata přežívají tuhou zimu i pekelná vedra. Zaručeně se dozvíš kupu nových informací, kterými pak můžeš obohatit rodinu i kamarády.

Divocí ptáci Austrálie

Tento pořad tě zavede do nádherné přírody k protinožcům, konkrétně ti odhalí tajemství tamních divokých ptáků. Jak si třeba žije takový Emu a co všechno na něj v nelítostném australském prostředí čeká? Koukej na Divoké ptáky Austrálie a dozvíš se to.

 

Makrosvěty

Malé brouky kolem sebe máme každý den, ale málokdy se zamyslíme nad jejich každodenním životem. Díky pořadu Makrosvěty aspoň na chvíli ponoříš mysl do světa živočichů, kteří jsou tisíckrát menší než my. Očekávej fascinující záběry, které jen tak někde neuvidíš.

 

Velké sucho

Sucho je problém, který trápí celou planetu. Pro zvířata v tropických oblastech je ale zvlášť kritické. Pořad Velké sucho nahlíží na jejich život během dlouhých veder a na období, kdy konečně přijdou vytoužené deště. Ale i ty mohou způsobit spoustu nepříjemností…

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.