Promo kanál na září 2020

02/09/2020

Září je pro děti obdobím návratu do školy. Společně s nimi se však mohou vzdělávat i jejich rodiče a další dospěláci. V telce Kuki totiž celý tento měsíc najdeš zdarma promo kanál English Club TV, který je určený pro každého, kdo se chce naučit anglicky nebo se v tomto jazyce zdokonalit. Program je celý v angličtině a v každém pořadu tě naučí něco jiného.

Na co se můžeš těšit

Formou krátkých, ale užitečných a zábavných pořadů se na English Club TV naučíš nová slovíčka a gramatiku, nebo si osvěžíš věci, které už znáš. Každý pořad je zaměřený na jiné téma (sport, počasí, historie atd.), takže nikdo nepřijde zkrátka. Mrkni na některé ukázky, abys věděl, co tě čeká.

Předpověď počasí

Několikrát během dne na English Club TV uvidíš předpověď počasí (pořad Weather Forecast), v rámci které si procvičís slovní zásobu z této oblasti. Dozvíš se například anglické názvy jednotlivých států nebo zjistíš, jak správně vyslovit světové strany.

 

Kouzelná věda

Nevšední triky, bláznivé experimenty a jiné zábavné projekty z oblasti vědy. Pořád Kouzelná věda (Magic Science) ocení především děti, ale učitečný je také pro dospělé. Kromě toho, že uděláš další pokroky v angličtině, se dozvíš i něco ze světa chemie a fyziky, což také není k zahození.

 

Tento den v historii

Co se v minulosti stalo právě v tento den? Přesně to ti prozradí pravidelný pořad THIS DAY in history. Uslyšíš a zároveň si přečteš celé anglické věty, takže pokud už máš s angličtinou aspoň trochu zkušenosti, THIS DAY in history je pro tebe jako dělaný.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemáš přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně si ho přidej mezi své kanály. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.