Promo kanál na září 2021

02/09/2021

Olympiáda už sice skončila, ale i na přelomu léta a podzimu tě čekají velkolepé sportovní události. Ať si je užiješ naplno, zařazujeme na celé září do telky Kuki zdarma promo kanál Sport 2 HD. Těš se na hlavní tahák v podobě Formule 1, Hokejovou ligu mistrů, Evropskou ligu UEFA nebo na začátek sezony KHL. Promo kanál je dostupný ve všech tarifech Kuki.

Jestli patříš mezi oddané sportovní fanoušky, tak je pro tebe náš zářijový kanál to pravé ořechové! Na Sport 2 HD běží každý den jeden parádní zápas či závod za druhým – na všechny můžeš v Kuki kouknout živě, ale i několik dní zpětně.

Co konkrétně v září na Sport 2 HD uvidíš?

Formule 1

Po letní přestávce se Formule 1 vrací do akce! O mistrovský titul si to během druhé poloviny sezony v napjatých bitvách na okruzích rozdají Lewis Hamilton a Max Verstappen. Dost možná uvidíme přetahovanou o pozici šampiona až do poslední závodu. To nemůžeš nevidět.

 

Champions Hockey League

Do Hokejové ligy mistrů (Champions Hockey League) se i tentokrát zapojily české kluby, konkrétně tři: Oceláři Třinec, Sparta Praha a Mladá Boleslav. Slovensko pak reprezentuje Slovan Bratislava. Budeš jim fandit od telky?

Kontinentální hokejová liga

Nový ročník jedné z nejlepších hokejových soutěží v Evropě je tu. Nejen v září, ale i po zbytek sezony poběží na Sport 2 HD hromada střetnutí KHL.

 

Slovenská Tipos extraliga

Hokejové žně na Sport 2 HD podpoří i nejvyšší slovenská soutěž. Její zápasy uvidíš pravidelně od 24. září.

SHL

A ještě jedna hokejová podívaná! Sport 2 HD dlouhodobě vysílá také Švédskou hokejovou ligu (SHL), která startuje 11. září.

Evropská liga UEFA

Se začátkem září přichází na obrazovky Sport 2 HD i oblíbená fotbalová podívaná: Evropská liga UEFA. Nenech si ujít řadu špičkových zápasů té nejlepší úrovně.

 

Evropská konferenční liga UEFA

Zatímco Evropskou ligu fotbaloví fanoušci dobře znají, Evropská konferenční liga je absolutní novinkou – letos proběhne poprvé. Už víš, na která utkání se podíváš?

Evropská kvalifikace na MS 2022

Kdo se kvalifikuje na MS ve fotbale v roce 2022? To zatím netušíme. Jisté ale je, že evropská kvalifikace poběží už v září na Sport 2 HD.

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.