Promo kanál na září 2022

02/09/2022

V září budeš mít o sportovní zábavu postaráno. Celý měsíc můžeš zdarma koukat na promo kanál Sport 2 HD, se kterým tě čekají napínavé závody Formule 1Hokejová liga mistrů nebo prestižní fotbalové soutěže Evropská liga UEFA Evropská konferenční liga UEFA. Kanál vysílá v češtině a do 30. září ho najdeš zdarma ve všech tarifech Kuki: Kuki S, Kuki M, Kuki L a Kuki XL.

Formule 1

Jezdci Formule 1 vyjeli po měsíční letní přestávce zpátky na závodní okruhy a ty můžeš být s Kuki u toho. V září tě čekají dramatické souboje mezi jednotlivými jezdci. Rozhodně je na co koukat. V září jsou na programu hned dva závody F1, a to Velká cena Nizozemska (4. září) a Velká cena Itálie (11. září). Teš se na výkony lídra Maxe Verstappena, ale také jeho motivovaných pronásledovatelů Charlese Leclerca, Lewise Hamiltona nebo George Rusella.

 

Hokejová liga mistrů (Champions Hockey League)

Liga mistrů v hokeji nabízí zápasy nejlepších evropských klubů. V prestižní soutěži i letos v sezóně 2022/23 startují Oceláři Třinec, Sparta Praha a Hradec Králové.

Evropská liga a konferenční liga UEFA

Se začátkem září přichází na obrazovky Sport 2 HD i oblíbená fotbalová podívaná: Evropská a konferenční liga UEFA. Nenech si ujít řadu špičkových zápasů té nejlepší úrovně.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí nám napsat e-mail na zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.