Promo kanál na srpen 2020

04/08/2020

Animal Planet HD: Program plný zvířat najdeš v Kuki zdarma

Ani ve druhém prázdninovém měsíci nepřijdeš o promo kanál. Tentokrát ti největší radost uděláme, pokud jsi milovník přírody, zejména zvířat. Do programové nabídky televize Kuki na srpen totiž zdarma zařazujeme program Animal Planet HD. V českém i anglickém jazyce na něm můžeš sledovat dokumenty o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích nebo třeba veterinářích a dalších zajímavostech.

Jaké pořady na tebe čekají?

Animal Planet HD ti naservíruje spoustu pořadů plných fascinujících zvířat. Dáme ti tipy aspoň na některé z nich.

Má pekelná kočka

Kočky umí nadělat pořadnou neplechu. Do parády si je v pořadu Má pekelná kočka bere odborník Jackson Galaxy, který majitelům tato divoká a někdy i bláznivá zvířata pomáhá napravit. Jak uvidíte, občas je to vážně šílené. 

 

Život veterináře

Jaké to je být specialistou na zvířata v texaskem Houstonu? Odpověď najdeš v pořadu Život veterináře. Tři veterináři provozují klikniku s útulkem a řeší různé zdravotní zapeklitosti zvířecích miláčků. 

 

Akvárium

V mořském světe se toho děje víc, než si dokážeš představit. Důkazem je pořad Akváirum, který se odehrává v americké Georgii. Každý den zde chovatelé řeší zajímavé záhady a příběhy, které stojí za to vidět.  

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemáš přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně si ho přidej mezi své kanály. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.