Promopozice březen 2020

02/03/2020

Biatlon, Formule 1, hokej, fotbal nebo třeba cyklistika

Březen je nabitý sportovními událostmi tak, že nevíš, co sledovat dříve. A právě proto potěšíme fanoušky všech sportů. Tento měsíc mohou diváci Kuki sledovat rovnou dvě promopozice = dva sportovní kanály, a to celý březen zdarma!

Sleduj Eurosport 2 HD a Sport 2 HD po celý březen zdarma

 

Eurosport 2 HD vysílá sportovní přenosy, jako evropský basketbal, fotbalovou ligu, zimní sporty či cyklistiku. Sledovat v průběhu března můžeš například biatlonisty, kteří budou předvádět své výkony v Novém Městě na MoravěKontiolahti a zakončí sezónu hromadným závodem můžu v Holmenkollenu.

Na své si však na Eurosportu 2 HD přijdou také příznivcí silniční cyklistiky, kteří se mohou těšit na přenosy z mnoha etapových i jednodenních závodů.

 

Sport 2 HD ti pro změnu přinese samé velké události. Hned 15. března budou fanoušci rychlých aut a spálených gum moci sledovat Velkou cenu Austrálie, která se pojede na okruhu v Melbourne a o týden později na bahrajnské trati v Sakhiru.

Mimo jiné můžeš na Sport 2 HD sledovat i poker, fotbal, hokej nebo třeba házenou. Užívej si napínavé závody a přímé přenosy nejen v pohodlí domova.

 

Tyto sportovní kanály máš navíc ke svému televiznímu tarifu (Kuki menší a Kuki větší) a najdeš je jako promopozice na konci seznamu tvých kanálů. Pokud jsi měl doposud promopozici skrytou, stačí si ji opět zobrazit. To provedeš přímo v Kuki přes nabídku nastav -> pořadí. Skryté kanály jsou zcela na konci a můžeš si zde promopozici č. 1 a č. 2 zobrazit, ale rovnou je pro březen i přeřadit na lepší místo.

Používáš prostředí nové Kuki? I zde provedeš odkrytí kanálů snadno, a to přes nabídku v řádku Nastavení -> Můj profil -> Správa TV kanálů. Kanály jsou opět na konci seznamu a pomocí kontextové nabídky si je zobrazíš nebo i přesuneš.

Pokud budeš mít dotaz nebo chtít s něčím poradit. Neváhej využít naši zákaznickou linku na čísle 539 01 01 01 (denně 8.00–21.00), poslat nám e-mail na zeptejse@netbox.cz nebo nás kontaktovat na našem Facebooku.