Promopozice květen 2020

07/05/2020

Krásy a zázraky přírody celý květen zdarma

Je tady nový měsíc a s ním tradičně nová promopozice ve tvé Kuki. Tento jarní měsíc ti zpříjemníme přírodou a všemi jejími krásami s televizním kanálem Love Nature HD. Omezení cestování, tě tak nezastaví v poznávání a objevování světa!

 

Rozšiř si obzory z pohodlí domova

Karanténa nám dost zkomplikovala cestování a výletování, ale my si poradíme! Objevovat nyní můžeš i z pohodlí svého domova. S TV kanálem Love Nature HD se podíváš do zahraničí, budeš objevovat krásy cizích zemí, navštívíš útočiště divokých zvířat nebo podmořský svět. Tento kanál najdeš na konci své programové nabídky, pod názvem promopozice. Love Nature HD máš k dispozici v českém jazyce a také v HD rozlišení ve všech tarifech Kuki.

 

 

 

Vezmeme tě do všech koutů světa

Na televizním kanále Love Nature HD tě čeká spousta dobrodružství. Pokud máš rád zvířata, cestopisy, přírodu, dokumenty či přírodovědné pořady, tento kanál je pro tebe ten pravý! Love Nature ti ukáže ohromující zvířecí příběhy a boj o přežití v neustále se měnícím světě. Umožní ti sledovat největší světovou knihovnu přírodovědeckých programů v HD kvalitě, zahrnující více než 40 natáčecích lokalit po celém světě, včetně vzdálené Zambie, Kambodži, Austrálie nebo blízké Skandinávie. Přepni na Love Nature v telce Kuki a užívej si domácí pohodu v obklopení přírody…

 

TV kanál Love Nature se ti líbí a chceš ho zařadit do stálé nabídky? Napiš nám prosím zde.

 

 

Pokud budeš mít dotaz nebo budeš chtít s něčím poradit. Neváhej využít naši zákaznickou linku na čísle 539 01 01 01 (denně 8.00–21.00), poslat nám e-mail na zeptejse@netbox.cz nebo nás kontaktovat na našem Facebooku.