Průzkum netboxu: Koukáš teď na telku víc než dříve?

27/04/2021

Není tajemstvím, že vyhodnocujeme data sledovanosti telky Kuki. Cílem je třeba zjistit, jakým směrem Kuki dále vyvíjet nebo které TV kanály do ní zařadit. Nedávno nám z dat vyplynuly zajímavosti o proměně diváckých návyků v časech pandemie. Ale jaké změny u sebe pozorují samotní diváci? Rozhodli jsme se to zjistit v průzkumu. Staň se jeho součástí a zodpověz otázky v anonymním dotazníku.

Oblíbil/a sis během pandemie některé žánry pořadů? A pokud máš děti, koukají na telku víc než kdy dřív? Na tyto a podobné otázky bychom rádi získali odpovědi. Udělá nám radost, když se do průzkumu zapojíš také.

Je určený jak pro zákazníky Kuki, tak i pro ostatní respondenty. Vyplnění ti zabere maximálně 4 minuty.

Vyplnit dotazník

Proč průzkum děláme

Abychom porovnali naše data sledovanosti Kuki během pandemie s odpověďmi diváků. O tom, co jsme zatím zjistili, si můžeš přečíst třeba zde.

Výsledky průzkumu nastíní, jestli lidé v uplynulých měsících opravdu změnili přístup ke koukání na televizi. Zároveň nám pomohou do budoucna zlepšit telku Kuki.

 

 

Co bude s výsledky

Po sesbírání odpovědí výsledky zveřejníme na webu netbox.cz, takže na ně budeš moci mrknout. Taktéž je použijeme při tvorbě mediálních výstupů, ve kterých dáme vědět i zbytku světa, jak pandemie proměnila návyky při sledování televize.

Celý průzkum probíhá anonymně a nemusíš se bát zveřejnění osobních údajů nebo jiných citlivých informací.

Předem děkujeme za vyplnění dotazníku. I ty můžeš výrazně přispět k zajímavým zjištěním.