Televize Kuki ve webovém prohlížeči

25/03/2019

Koncem loňského roku jsme vás informovali o novém zážitku ze sledování televize Kuki. Měli jste možnost zapojit se do testovacího provozu a nyní přinášíme skvělou zprávu, z beta verze Kuki v prohlížeči se stala plnohodnotná „aplikace“, kterou si ode dneška můžete užívat v plné funkčnosti přímo na stránce https://play.kuki.tv.

Návod, jak Kuki ovládat a představení nových funkcí, je k dispozici na našich stránkách zde. Tak si s Kuki užívejte plno zábavy a sledujte ji ve svém počítači, a to v rámci celé České Republiky a EU.

 

Výjimečné množství obsahu

Hlavní změna, kterou jistě oceníte, je snadné vyhledávání a orientace v televizním obsahu. Už nebudete závislí na televizním programu a na čase, kdy jsou konkrétní filmy či relace vysílány. Kuki se zaměřuje na tituly, které uživatelé mohou sledovat okamžitě a přehledně jim je v nabídce předkládá. Novinka, kterou Kuki přinesla, je vyhledávání podle názvů pořadů, žánrů, uživatelského hodnocení a také podle jmen herců a tvůrců. Kuki ti jednoduše usnadní život a pouze pár kliky ti přinese více jak 33 000 pořadů o délce přes 25 000 hodin.

 

Nová verze Kuki na Android TV

 

Pro ty z vás, kteří máte televizi s operačním systémem Android TV máme rovněž skvělou zprávu! I vy si můžete novou verzi Kuki spustit přímo na svém zařízení. Umožní vám sledování oblíbených pořadů, aniž byste museli znát televizní program a přesný čas vysílání. Každému uživateli přizpůsobí nabídku i nastavení obsahu, který najdete na jediné stránce. Není to paráda?