Telka Kuki přichází s náloží dalších novinek

07/10/2020

Není to tak dlouho, co jsme přišli s první sadou aktualizací pro novou verzi televize Kuki. A nyní přinášíme další vychytávky! Naši vývojáři dali hlavy dohromady a na základě zpětné vazby od zákazníků zařadili do Kuki několik novinek. Užiješ si vzdálené ovládání telky jiným zařízením, rychlejší vyhledávání TV kanálů nebo pohodlnější fungování EPG. Kromě toho jsme zapracovali na stabilitě a rychlosti aplikace. Pokud ještě novou verzi Kuki nepoužíváš, toto je ideální příležitost začít!

Postupnými kroky telku Kuki zdokonalujeme tak, aby přinášela maximum radosti. Níže najdeš přehled nejdůležitějších novinek, které na tebe po spuštění televize čekají.

Vzdálené ovládání

Rozšiřujeme funkci Teleport (spustí pořad z jednoho zařízení na jiném) o další vychytávku. Odteď jde vzdáleně ovládat jedno zařízení druhým (například televizor mobilem). Můžeš tedy třeba posouvat čas, přepínat kanály nebo měnit hlasitost.

Vyhledávání TV kanálů

Abys co nejrychleji našel program, který si chceš pustit, upravili jsme vyhledávání. Nově můžeš do vyhledávače zadat název konkrétního kanálu (například Nova, Prima atd.), načež se ti zobrazí všechny TV programy, které se zadaným názvem souvisí. Po kliknutí na vybranou položku přejdeš rovnou na řádek s vybraným kanálem.

Návrat do živého vysílání

Když si přehráváš pořad zpětně, lze se snadno přepnout do živého vysílání, pokud tento pořad stále běží i živě. Učiníš tak přímo během přehrávání tlačítkem Živě, které najdeš v horním menu.

Ikona aktivního profilu

Při sledování Kuki na fixním zařízení (set-top box nebo chytrá televize) v pravém horním rohu nově uvidíš ikonu profilu, který je právě aktivní. Podle ikony na první pohled poznáš, že je aktivní jiný profil než tvůj.

Vylepšení tlačítka EPG

Doposud ses při stisknutí tlačítka EPG na ovladači vrátil na začátek programové nabídky. Pokud však používáš Kuki na set-top boxu, čeká tě nyní příjemná změna: když přehráváš libovolný pořad nebo si prohlížíš jeho detail, po stisknutí EPG se vrátíš v programové nabídce na dlaždici tohoto pořadu.

Doporučené novinky

Chceš se bavit s telkou Kuki, ale nevíš, na co máš zrovna chuť koukat? Rádi ti poradíme! V novém řádku Novinky, který najdeš v horní části domovské obrazovky, ti doporučíme zajímavý obsah ke zhlédnutí. Najdeš zde tipy na aktuální seriály, filmy nebo třeba nové TV kanály. Doporučení uvidíš i při spuštění spořiče obrazovky, který se u fixních zařízení zobrazí po 3 minutách bez jakékoliv činnosti. Zapínání a vypínání spořiče najdeš v nastavení.

 

 

Aktuální čas při přehrávání

Pokud sis nad televizi pověsil hodiny, tak je klidně sundej. Aktuální čas uvidíš nejen na domovské obrazovce, ale také při přehrávání pořadu. Teď už budeš vždycky vědět, jestli jsi dávno neměl být někde jinde.

Máš tip na zlepšení? Napiš nám!

V nové verzi Kuki najdeš i spoustu jiných novinek. Budeme rádi, pokud nám dáš vědět, jak se ti líbí. Uvítáme také tipy na další vylepšení, stačí je zaslat na adresu zeptejse@netbox.cz.

Výše zmíněné funkce nejsou podporovány pro zařízení s operačními systémy tvOS (Apple TV) a pro zařízení s iOS.