V Kuki nově najdeš kanál Markíza International

02/02/2021
Délka čtení: 1 minuta

Spousta z vás si přála, abychom do televize Kuki zařadili slovenský kanál Markíza International, a tak jsme přání vyslyšeli. Od února jej najdeš ve volitelné nabídce tarifu Kuki větší. Jestli máš také rád tvorbu našich sousedů ze Slovenska, pak neváhej a zařaď Markízu International mezi své programy.

Oteckovia nebo Horná Dolná

Markíza International servíruje ten nejlepší výběr slovenských pořadů tak, aby potěšil i české diváky. Programová struktura je stejná jako v případě TV Markíza – nechybí pořady z vlastní tvorby včetně Televizních novin, seriálů, magazínů, cestovatelských show a reality show. 

Na co se konkrétně můžeš těšit? Čekají na tebe Oteckovia, Rodinné prípady, Horná dolná nebo Paní Dokonalá a další zábavné relace.

 

 

Nemáš Kuki? Vyzkoušej ji zdarma

Markízu International najdeš v tarifu Kuki větší. Pokud ještě nemáš Kuki a chceš tento kanál sledovat online nebo ze záznamu, můžeš si Kuki vyzkoušet na 14 dní zdarma. Kuki je internetová televize bez závazků, která nabízí více než 140 TV kanálů. Programy můžeš sledovat na 1 fixním (set-top box nebo smart TV) a 5 mobilních zařízeních (mobil, tablet, webový prohlížeč). S Kuki ti nic neunikne, programy si lze pustit až 7 dní zpětně. Funguje v celém Česku i zemích EU.