VIDEO: Jak si v Kuki 2:0 vytvořit profil a pracovat se vzhledy

16/06/2022

Řada z vás nedávno přešla ze staré verze telky Kuki na novou (Kuki 2:0). Často jste nám pak psali, že netušíte, jak se nová Kuki ovládá a jak funguje její nastavení. Je to i tvůj případ? Níže pro tebe máme 3 základní videonávody: na vytvoření profilu, změnu vzhledu uživatelského prostředí a také na práci s moderním vzhledem v Kuki.

Jak po zhlédnutí videonávodů zjistíš, ovládání nové Kuki je snadné. Jednou si nastavení i základní funkce proklikáš a příště už budeš vědět, jak na to.

Vytvoření uživatelského profilu

Telku Kuki si může každý člen rodiny přizpůsobit podle sebe – díky vlastnímu uživatelskému profilu. Na videu níže ti ukážeme, jak si uživatelský profil vytvořit. Neboj, je to hračka.

 

Změna vzhledu

Nevyhovuje ti původní (moderní) vzhled telky Kuki? Žádný problém, na pár kliknutí si jej snadno změníš. Na výběr máš z moderního, klasického a dětského vzhledu.

 

Výhody a možnosti moderního vzhledu

Jak už víš, v Kuki máš na výběr ze tří vzhledů. Nejvíc toho ale umí moderní vzhled. Které funkce nabízí a v čem ti usnadní koukání na telku? To zjistíš ve třetím videu.

 

Pokud budeš mít k ovládání a funkcím telky Kuki jakékoliv dotazy, neváhej nám napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz nebo zavolat na linku 539 01 01 01. Rádi ti poradíme také na Facebooku.