netbox.cz | O společnosti

Kdo jsme a co děláme

Jsme česká firma, která od roku 1998 působí pod značkou netbox na trhu telekomunikací. Zákazníkům poskytujeme optický internet a internetovou televizi Kuki, kterou vyvinul náš tým v brněnské Bystrci. Od října 2022 patříme do skupiny Nej.cz, která je 4. největším poskytovatelem internetu v České republice.

 

Kde působíme

V Brně, Jihlavě a Olomouci provozujeme rychlou a stabilní optickou síť netbox, na níž si rychlé a stabilní připojení užívají desítky tisíc uživatelů. Internetovou televizi Kuki pak sleduje přes 50 tisíc zákazníků napříč celým Českem i Slovenskem. Spolu s Nej.cz poskytujeme připojení k internetu pro 250 tisíc domácností v České republice.

 

Na co jsme hrdí

Jsme tým technologických nadšenců, které baví přicházet s inovacemi, vymýšlet nové věci a usnadňovat zákazníkům život na jejich cestě internetovým a televizním světem. A na co jsme opravdu hrdí?

 

  • Gigový internet, který obstojí i ve světovém měřítku
  • Nadstandardní zákaznická péče
  • Špičkový zákaznický i technický servis 7 dní v týdnu
  • Neustálé rozšiřování optické sítě v Brně i dalších městech

 

Kam míříme

Vlastníme a provozujeme největší optickou síť v Brně, kterou neustále rozšiřujeme. I díky spojení se skupinou Nej.cz můžeme významně investovat do jejího budování a dostat tak rychlý a stabilní internet netbox i k domácnostem, které se doposud nacházely mimo pokrytí sítě. Kromě rozšiřování optické sítě pracujeme také na jejím vylepšování (zrychlení) pomocí technologie GPON, aby mělo co nejvíc brněnských a jihlavských domácností přístup ke gigovému internetu. Gigovou síť si už nyní užívají zákazníci třeba v brněnských městských částech Vinohrady, Líšeň nebo Nový Lískovec.

Zákaznická podpora

Pokud s něčím potřebuješ poradit, rádi ti pomohou vyškolení pracovníci ze zákaznické podpory. K dispozici jsou ti každý den od 8.00 do 20.00 hodin na telefonním čísle +420 488 999 488, na e-mailu zakaznicke.centrum@nej.cz, nebo na Facebooku.

 

Sídlo společnosti

Nej.cz s.r.o.

Kaplanova 2252/8

148 00 Praha 4 – Chodov

IČ: 032 13 595