netbox.cz | O společnosti

SMART Comp. a.s.

Firma SMART Comp. a.s., která vystupuje pod značkou netbox, je na trhu už od roku 1998.

Co děláme

Poskytujeme internet, mobilní služby a internetovou televizi Kuki.

V Brně, Jihlavě a dalších městech provozujeme optickou síť, na níž si desítky tisíc zákazníků užívají stabilní a rychlý internet. Některé služby netboxu mají dostupné nejen zákazníci v České republice, ale také na Slovensku.

Čím se odlišujeme

Jsme ryze česká společnost z Brna, která nepatří k velkým korporacím, sami sebe považujeme za menší podnik. Proto nás charakterizuje rodinný přístup. Nefandíme kompromisům a zákazník je pro nás na prvním místě.

Máme dobrý pocit pokaždé, když představíme jakoukoliv technologickou novinku, která zákazníkům usnadní život a otevře cestu k dosud nepoznaným možnostem.

Kvalita služeb a inovace

Neustále naše služby zlepšujeme, inovujeme a posouváme kupředu. Využíváme k tomu nejmodernější technologie zajišťující kvalitní připojení. Internet od netboxu obstojí i ve světovém měřítku.

Zákaznická podpora

Pokud s něčím potřebuješ poradit, rádi ti pomohou vyškolení pracovníci ze zákaznické podpory. K dispozici jsou ti každý den od 8.00 do 20.00 hodin na telefonním čísle +420 539 01 01 01, na e-mailu zeptejse@netbox.cz, nebo na Facebooku.

Sídlo společnosti

SMART Comp. a.s.
Kubíčkova 8
635 00 Brno
zobrazit na mapě
Tel. 539 01 01 01

IČ: 25517767
DIČ: CZ25517767

Společnost SMART Comp. a.s. je zapsána v obch. rejstříku Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou B 4198.