netbox.cz | O společnosti

SMART Comp. a.s.

 

Firma SMART Comp. a.s., je na trhu už od roku 1998.
Nepatříme k velkým korporacím ani nadnárodním firmám. Vystupujeme spíše jako menší firma, která vytváří kvalitní produkty nejen díky entuziasmu, vědomostech a kvalitně odvedené práci všech zaměstnanců. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší priorita. Našim cílem je přinášet lidem zábavu a informace pomocí internetu a technologíí, které s nimi souvisí. Tento cíl se nám daří naplňovat díky produktům, mezi které patří netbox internet a internetová televize Kuki. Naše služby poskytujeme tisíce zákazníkům po celé České republice.

Jsme hrdí na to, že jsme zůstali ryze českou firmou, která s nadšením podporuje českého zákazníka. Vždy u nás najdeš rodinný přístup a pokud můžeme cokoliv zlepšit, věř, že to rádi uděláme. Nemáme rádi kompromisy, a proto ze sebe vydáme maximum, protože spokojený zákazník je pro nás na prvním místě. Vždy nás bavily pokrokové technologie a nalezení způsobu, jakým je využít pro zjednodušení každodenního života nás všech. 

 

Kvalita služeb

Poskytujeme kvalitní, stabilní a spolehlivé připojení k internetu a televizi Kuki. Neustále se snažíme naše služby zlepšovat, inovovat, posouvat je dopředu a rozšiřovat podporu našich zařízení. K tomu využíváme nejmodernější technologie, které zajišťují kvalitu připojení ve světovém měřítku.

Férová cena

Dlouhodobě nabízíme všem zákazníkům výhodnou cenu co se týče poměru kvality/ rychlosti/ ceny. U nás platíš jen za to, co skutečně využiješ.

Spokojení zákazníci

Spokojený zákazník je u nás na prvním místě. Naší prioritou je udělat ti život jednodušší, lepší a krásnější. Staráme se o více než 100.000 přípojek internetu a digitální televize Kuki v domácnostech v 10 městech České republiky.

Technická podpora

Potřebuješ s něčím poradit? Od toho tu pro tebe jsou naši vyškolení pracovníci technické podpory netbox a Zákaznické linky, kteří jsou ti denně k dispozici od 8.00–21.00 hod na telefonním čísle +420 539 01 01 01, na e-mailu hotline@netbox.cz nebo na našem Facebooku.

Sídlo společnosti

SMART Comp. a.s.
Kubíčkova 8
635 00 Brno
zobrazit na mapě
Tel. 539 01 01 01


IČ: 25517767
DIČ: CZ25517767

Společnost SMART Comp. a.s. je zapsána v obch. rejstříku Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou B 4198.