Promo kanál na prosinec 2020

01/12/2020
Délka čtení: 3 minuty

Děti si s televizí Kuki celý podzim užívají spoustu zábavy a je jisté, že se nebudou nudit ani v prosinci. Na závěrečný měsíc tohoto roku totiž do Kuki jako promo kanál zařazujeme dětský program Minimax. Tobě i tvým ratolestem zdarma přinese několik animovaných seriálů, které mají ohlas u nás i ve světě.

Pestrý výběr pro holky i kluky

Poslední adventní neděli na děti v rámci adventních kolekcí v Kuki čekají desítky animovaných i hraných pohádek. Ale už předtím si užijí oblíbené seriály na promo kanálu Minimax. Jeho pestrá nabídka bude celý prosinec dělat radost holkám i klukům, ať už předškolního nebo školního věku.

Co všechno na Minimaxu uvidíš?

Máša a medvěd

Animované příběhy děvčátka Máši a medvěda Míši si získaly srdce milionů lidí a dnes patří k největším klasikám mezi dětskými seriály. Jednotlivé díly mají jen pár minut, ale i za tak krátkou dobu dokážou vykouzlit úsměv na rtech dětem i dospělým. Dej Máše a medvědovi šanci, protože tito dva vědí, jak člověku zlepšit náladu.

 

 

Mia a já

Jednorožci, draci, elfové a spousta kouzel na jednom místě. Dětský seriál Mia a já zaujme hlavně děti, jejichž fantazie nezná mezí a které baví nadpřirozeno. Hrdinka Mia chce zachránit jednorožce i celý svět, a ty můžeš sledovat, jak se jí to daří.

 

 

Friends

Přátelství, přátelství a zase přátelství. Kolem něj se animovaný seriál Friends celou dobu točí. Pět kamarádek má různé záliby a každá z nich je jiná, ale ve skutečnosti toho mají mnoho společného. Nakoukni do jejich každodenního života a sleduj, jaké radosti a starosti řeší.

Mimi šéf: zpátky ve hře

Může být dítě šéfem řešícím dospělácké starosti a podnikání? Jasně že může! Snadno se přesvědčíš, když na Minimaxu koukneš na animák Mimi šéf: zpátky ve hře. Hlavní hrdina narazí společně s bratrem Timem na zapeklitosti, které bys ani nečekal.

 

 

Vyber si ten pravý

Na prosincovém promo kanálu Minimax samozřejmě najdeš i řadu dalších animovaných příběhů. Věříme, že společně s dětmi vybereš ten pravý. Přejeme příjemnou zábavu!

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@netbox.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.