Otázky a odpovědi (FAQ)

Co je Kuki a jak funguje?

Kuki je internetová televize, která nabízí více než 140 TV kanálů, ale také stovky filmů a seriálů. Pustit si ji můžeš na starší i chytré televizi, na počítači, v mobilu nebo tabletu.

Které TV kanály nabízíte?

Kuki nabízí více než 155 TV kanálů všemožných žánrů: všeobecné, sportovní, dětské, dokumentární, zahraniční, filmové, hudební, volnočasové i erotické. Kompletní kanálovou nabídku najdeš zde.

Co je to povinná a volitelná nabídka programů?

TV kanály v tarifech Kuki M a Kuki L se skládají ze dvou částí: povinné a volitelné nabídky. Zatímco povinná část nabídky je pro všechny stejná a nelze ji měnit, u volitelné nabídky si kanály vybíráš sám. U obou tarifů volíš ze široké nabídky programů (počet závisí na tarifu). Svůj výběr můžeš jednou měsíčně bezplatně změnit.

Co je zpětné zhlédnutí (TV archiv) a jak dlouho nazpět se v něm lze vrátit?

Zpětné zhlédnutí je funkce Kuki, díky níž můžeš zpětně sledovat pořady, které si nestihneš pustit v živém vysílání. Lze na ně koukat až 7 dní zpětně, v závislosti na konkrétním tarifu a TV kanálu. Rozsah této funkce si ověříš na přehledu všech TV kanálů, které nabízíme.

Mohu sledovat televizi Kuki na chytrých zařízeních a PC?

Ano, stačí si do smart TV, mobilu nebo tabletu stáhnout a nainstalovat aplikaci Kuki. Po jejím spuštění zadáš své přihlašovací údaje do Kuki konta a rovnou můžeš koukat na telku.

Kolik zařízení mohu připojit k mobilní aplikaci Kuki ?

V ceně služby Kuki je možnost sledovat obsah na 2 fixních zařízeních (chytrá televize nebo set-top box) a na 5 mobilních zařízeních, ovšem sledování kanálů z nabídky lze jen na dvou zařízeních současně. Za fixní zařízení považujeme set-top box, chytrou televizi a chytrý box. Mobilním zařízením jsou myšleny mobily, tablety a počítače.

Jak se mobilní aplikace Kuki aktivuje?

Po stažení mobilní aplikace Kuki si spustíš aplikaci na chytrém zařízení a provedeš registraci. U registrace budeš potřebovat Kuki ID (login do aplikace Moje konto) a heslo. Návod k instalaci aplikace pro jednotlivá zařízení najdeš zde.

Je možno použít jiný než poskytovatelem dodaný set-top box?

Není, protože poskytovatel dodává set-top box speciálně vybavené pro svoji televizi službu a při použití jiného set-top boxu není možno její bezproblémovou funkčnost garantovat.

Funguje aplikace bez přístupu na internet?

Ne, služba je funkční pouze, když je v mobilním zařízení dostupné internetové připojení.

Mohu Kuki sledovat v zahraničí?

Ano, Kuki funguje po celém Česku a ve všech státech Evropské unie.